मोरक्को व्यंजन को स्वाद द्वारा प्रेरित, यो रेशमी गाजर सूप अदरक, जीराणु र दालचीनी संग स्पष्ट रूप देखि मसालेदार छ। नुस्खा धेरै अनुकूलन छ, र धेरै अद्भुत मसाले मिश्रणहरूको लागि एक महान कैनवास उपलब्ध छ। प्रयोगमा नि: शुल्क महसुस गर्नुहोस्, र तपाईंको मनपर्ने मसाले मिश्रणको 1-1 / 2 देखि 2 चम्मचहरू रोज्नुहोस् - रस एल हानोआउट , करी पाउडर वा चिनियाँ पाँच मसाले सबै उत्कृष्ट विकल्पहरू हुनेछन्।
युक्ति: थोडा नारियलको दूधको साथ थोपाएर जबरन लेफ्टिनो सूप प्रयास गर्नुहोस् - नरिवलले सुन्दरतालाई मसलाको प्रशंसा गर्छ, र तपाइँसँग एक नयाँ नयाँ सूप हुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मच अतिरिक्त कुञ्जी जैतून को तेल
- 1 चम्मच अज्ञात मक्खन
- 1 मध्यम प्याज, खुबै र कटा
- 2 ठूलो लौह लसुन, खुट्टा र कटा
- 1-1 / 2 पाउन्ड गाजर, पिक्सेल, ट्रिममिड र कटाई
- 3-1 / 2 कप सब्जी स्टक
- 1-1 / 2 चम्मच हनी
- 1/2 चम्मच अदरक
- 1/2 चम्मच जीरा
- 1/8 चम्मच दालचीनी
- सागरको नुन र ताजा जमीनको काली मिर्चको स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- स्टकस्पटमा जैतूनको तेल र मक्खन मध्यम-ऊँची गर्मीमा माथि राख्नुहोस्, र मक्खन पिउन नसक्दा बसोबास गर्नुहोस्।
- प्याज नरम र पारदर्शी, लगभग 5 मिनेट सम्म प्याज र लसुन र साउट जोड्नुहोस्।
- गाजर र सटमा 1 मिनेटको लागि हिंड्नुहोस्।
- सब्जी स्टक जोड्नुहोस्, फोडा ल्याउनुहोस्, त्यसपछि गर्मीमा कम्तिमा कम र उकालो, जब तक गाजर धेरै निविदा हुन्छ, लगभग 20 मिनेट।
- एक विसर्जन ब्लेंडर वा नियमित ब्लेंडर प्रयोग गरेर, सुचारु सम्म सूप शुद्ध गर्नुहोस्।
- सूप फर्काउनुहोस् stockpot मा। महोदयमा, अदरक, जीरा र दालचीनीमा।
- समुद्री सागर र काली मिर्च स्वाद जोड्नुहोस्।
- 1 देखि 2 मिनेट बढीको लागि कम उचालो गरम।
- तातो वा ठुलो सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 227 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 8 मिलीग्राम |
| सोडियम | 616 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 36 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 8 जी |