यो स्वादयुक्त क्यान्डीले मित्र र परिवारको लागि अद्भुत र स्वादिष्ट घर सजावट क्रिसमस उपहार प्रदान गर्दछ। तपाईंले सुरू गर्नु अघि, तपाईंको सबै अवयवहरू र उपकरणहरू स्टोवको नजिक तयार छन्। तपाईंले सुरू गर्नु अघि आफ्नो कुकी पानालाई हल्का रूपमा ननस्टिक पकाउने स्प्रेको साथ स्प्रे गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप दाग
- 2/3 कप प्रकाश मकई सिरप
- 3/4 कप पानी
- 1 चम्मच स्वादयुक्त तेल
- 4 बिरोध खाना रङ
- 1/4 कप कन्फेक्शनर्स 'शाइन
यसलाई कसरी बनाउने?
- 2-क्वार्ट सस्यानमा, एक साथ चीनी, मकई सिरप र पानी मिलाउनुहोस्। माध्यमिक गर्मीमा हलचल नगर्नुहोस् जब सम्म कुहिरो घटेको छ। कैंडी थर्मामीटर घुसाउनुहोस्, यकिन गर्नुहोस् कि यो प्यानको तल छोपेन। हलचल बिना एक फोडा मा मिश्रण ल्याउनुहोस्, कुनै पनि चीनी क्रिस्टल को तल धोएर जुन गीला पेस्ट्री ब्रश संग प्यान को किनारा मा बनाइयो।
- गर्मी बाट सिरप हटाउनु पर्छ जबसम्म मिश्रण 300 F सम्म पुग्छ, वा ठुलो पानीमा सिरप फारम कडा, ब्रेटीले थ्रेडको ड्रप सम्म। उबलने रोकिएको भएपछि, धेरै फलामको रङ र स्वादको थप थप गर्नुहोस्। संयोजन गर्न हल गर्नुहोस्। स्वाद भर्ने बेला उठ्ने भापको सावधान रहनुहोस्।
- शिरुद्ध हल्का कुकीज पानामा सिरप डाल्नुहोस्। * जस्तै कि मिश्रण मिश्रण सेट गर्न सुरु हुन्छ, तपाइँ वर्गहरूलाई चिन्ह लगाउन ठूलो चाकूसँग अंक गर्न सक्नुहुन्छ। प्रशस्त नगर्नुहोस्। शान्त। हल्का माटोमा पुर्खा भएको चिनोको साथमा, बढि बज्दै। साना टुक्राहरूमा तोड्नुहोस्, र फेरि पाउनु पर्ने चिनोको साथ टच गर्नुहोस्।
- मोक्साइड पेपर बीच वायुटाइट कन्टेनरहरूमा भण्डार गर्नुहोस्।
* एक विकल्प गर्म कैंडी को सिफल्ट पाउडर भएको चीनी संग कवर को ताप प्रतिरोधी सतह मा डाल दिए छ। जब कैंडी थोडा ठंडा हुन्छ, यो उचाई तेलको कैंचीले सानो वर्गमा काट्न सकिन्छ।
तपाईं पनि मन पर्छ
Crock Pot Pot Chocolate Peanut Clusters
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 96 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 10 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 25 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |