यो एक ग्रील्ड स्टिल रिब रूट को लागि एक साधारण नुस्खा हो। तपाईं घोडामालाश वा आफ्नो छनौटको एक जडीबुटी मक्खन संग शीर्ष गर्न सक्नुहुनेछ। एक ढोकाको उपचारको लागि क्रीम मसलायुक्त आलु र ग्रील्ड सब्जियों को एक पक्ष संग सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 (4-5 पाउंड) रिब भुना
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- 2 लौंग लसुन, पतला कटाई
- 1 चम्मच कोशर वा समुद्री नमक
- 2 चम्मच मोटे जमीन कालो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम ऊँची गर्मी को लागि Preheat ग्रिल र अप्रत्यक्ष grilling को लागि तैयार।
- जैतून को तेल संग हल्का रूप मा ग्रिल रैक पोंछें।
- भुट्टामा सानो स्लाट बनाउनुहोस् र भित्र लसुन स्लाइसहरू राख्नुहोस्।
- नमक र कालो मिर्चले कोट र ग्रिलको तातो भागमा राख्नुपर्छ।
- 3 देखि 4 मिनेटसम्म प्रत्येक पक्षमा नाशपातीको मासु।
- भुस्तिकालाई ग्रिल, आवरणको कूलर भागमा लैजानुहोस् र 1 1/2 घण्टाको लागि पकाउन अनुमति दिनुहोस्, वा आन्तरिक तापमान 135-140 एफ (57-60 सेकेन्ड) बीचको मध्य-दुर्लभको बीचमा पुग्नुहोस्।
- एकपटक इच्छित दान गर्न पकाएको, गर्मीबाट हटाउनुहोस् र कारखाना अघि 10 मिनेटको लागि आराम गर्न अनुमति दिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 693 |
| कुल मोटा | 36 g |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 16 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 252 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,122 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 82 जी |