यो बनाउनको लागी एक सजिलो सूप हो, र यो एकदमै मुख्य व्यञ्जनको लागी हृदय हो। ताजा बेक्ड कर्नब्रेड वा क्रस रोलहरूसँग यो सेम सूप सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 meaty ham हड्डी
- 3 कप पानी
- 3 कप
- चिकन भाइरस
- 2 लौह लसुन, कुचल र मिनी
- 1 कप diced प्याज
- 1 कप diced गाजर
- 1 कप diced अजवाइन
- 1/2 कप diced फनेल, वैकल्पिक
- 1/4 चम्मच जमीन कालो मिर्च
- 2 चम्मच ताजा वा सूखे अजवाली
- 2 चम्मच
- क्रियोल सिजनिङ वा
- अनुभवी नमक मिश्रण
- थिमको चुरोट
- 1 कप मक्का कर्नेल
- 1 कप फ्रोजन कटा पाली वा सरसफाइ साग
- 2 डिब्बे (15 औंस प्रत्येक) ठूलो उत्तरी वा नौसेना सेम, पनी र पकाइएको
- 2 डिब्बे (14.5 औंस प्रत्येक) टमाटर, diced
- 1 कप diced हम, वैकल्पिक
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो ससनीनमा हम हड्डी, पानी, र चिकन भाइरसको मिश्रण गर्नुहोस्। लसुन, प्याज, गाजर, अजगर, फ्वेल, मरिच, अजवाली, क्रियोल सिजन र थिम थप गर्नुहोस्। एक फोडा ल्याउनुहोस्। 1 देखि 1 1/2 घण्टाको लागि गर्मी, आवरण, र सिम्मर घटाउनुहोस्।
- मकई, पालक वा सरसफाइ ग्रीस, सेम र टमाटर थप्नुहोस्।
- हड्डी र पासाबाट ह्याम हड्डी र मासु हटाउनुहोस्। सूपको माथिबाट मोटो स्किम स्किम गर्नुहोस् र थप ह्यामको साथमा हाम जोड्नुहोस् भने।
- स्वाद र नमक र कालो मिर्च थप गर्नुहोस्।
- लगभग 30 मिनेट लामो समय सम्म सिम गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
सेतो बीन सूप सोसेज, हम, स्क्वाश र पालक संग
स्टो कुकर लेन्टिल सूप स्माक्ड सॉसेज संग
केली र सेतो बीन सूप मसालेदार सॉसेजको साथ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 36 9 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 4 मिलीग्राम |
| सोडियम | 792 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 68 g |
| आहार फाइबर | 1 9 |
| प्रोटिन | 23 जी |