त्यहाँ केही कफी ओल्ड-फैलिएको व्यञ्जनहरू छन् र दुर्भाग्यवश, धेरै उत्तम कफी पेयको आजको संस्कृतिमा उपपद छन्। जब तपाईं ताजा एस्प्रेसो र गुणस्तर सेमको वरिपरि तुरुन्त कफी प्रयोग गर्नुहुन्छ?
यसैले म स्टू एल्लिङ्टनको यो नुस्खामा आएर खुशी छु। यो एक समान पेय को एक बेहतर संस्करण हो जुन म पहिले मजा आयो र म वास्तव मा एस्प्रेसो र काको प्रयोग को मजा लेता हूँ, जो धेरै बोरबोन संग एक शानदार मिलान हो।
यदि ताजा एस्प्रेसो तपाईंको क्षमताओं भन्दा बाहिर छ भने तपाईले नियमित कफी बदल्न सक्नुहुनेछ। यस उदाहरणमा, तलको नुस्खामा एस्प्रेसो र पानी दुवै लिने कफीको 2 1/2 औंस प्रयोग गर्नुहोस्। उनले भने, एस्प्रेसोको एक राम्रो कप बिना ठूलो मेशिन बनाइयो, moka बर्तन एक उत्कृष्ट विकल्प हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस
- बोरबोन व्हिस्की
- 1/2 औंस अँध्यारो
- creme de cacao
- 1 1/2 औंस पानी
- 1 औंस
- एस्प्रेसो (चिसो)
- 1/4 औंस
- सरल सिरप
- 2 ड्यासहरू
- सुन्तला बिट्टरहरू
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा आइस क्यूबहरूसँग अवयवहरू राख्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- बर्फ देखि भरिएको पुरानो चश्मा गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- गारिशको कफी बीन्स वा मैदानको साथ।
( 901 धेरै राम्रो ककटेलबाट पकाउनुहोस् )
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 178 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 10 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |