यो क्लासिक टर्की गुरुत्वाकर्षण नुहाउने दाँया एक बरसात टर्की संगै बनाइएको छ । गर्दनले साधारण टर्की स्टक बनाउन प्रयोग गरिन्छ, र भित्ता नुस्खा उन रसदार ब्रान्डेटेड बिटहरु संग बरसात पैन देखि समाप्त हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 5 कप पानी (वा
- एक राम्रो स्वाद को लागि चिकन स्टक )
- 1 टर्की गर्दन, हृदय, र ज्वारखाना भित्र टर्क भित्र (धेरै गिलासहरू, तर जिगर होइन)
- 1/2 प्याज, कटा भयो
- 1
- तेजपात
- 4 चम्मच सुरक्षित वसा या पिघल मक्खन (बरसात पैन बाट)
- 1/3 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 1 चम्मच ताजा ऋषि कटाईयो
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक सजिलो टर्की स्टक बनाउन, पानी, टर्की गर्दन, हृदय, पिसाब, प्याज र साउसेपमा बे पत्ती थप्नुहोस्। एक धमनीमा ल्याइदिनु, गर्मीमा कम, आवरण, र धीरज 2 घण्टाको लागि गर्मी घटाउनुहोस्। बन्द, तनाव, र रिजर्व टर्की स्टक।
- जब टर्की सम्पन्न हुन्छ, यसलाई राम्ररी प्यानबाट सावधानीपूर्वक हटाउनुहोस्, र आराम गर्नको लागि एक सेवा गर्ने प्लेटफर्ममा स्थानान्तरण गर्नुहोस्, ढोकामा पछाडि छोडिन्छ। जबकि टर्की आराम गर्दै छ बोसो को बरसात पैन देखि डालो। मध्यम ऊँची गर्मीमा ठूलो चटनीमा चिसो 4 चम्मच राख्नुहोस्। सुनको माटो जोड्नुहोस्, जबसम्म सुनने को लागी लगभग 5 मिनेट।
- टर्की स्टक, एक समयमा एक प्याला, whisking जोड्नुहोस्। यसलाई सिमरमा ल्याउनुहोस्, प्रायजसो बिस्कुट। ब्रेस्टिङ प्यानको तलबाट ग्रेवामा कुनै पनि खैरो रंगको टुक्रा र रस स्क्रैप गर्नुहोस्। यदि तपाईँले प्याजमा प्याज, अजमेर, आदि कटौती गर्नुभयो भने, उनीहरूलाई थप स्वादको लागि पनि थप्न सकिन्छ।
- गर्मी घटाउनुहोस् र गुरुङलाई 10 देखि 15 मिनेटसम्म उकालो पार्नुहोस्। सब्जिहरु लाई रोक्नुहोस्, यदि प्रयोग भएमा, शताब्दी जोड्नुहोस्, र सिजन नमक र काली मिर्च संग स्वाद। टर्कीको साथमा ठुलो सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 278 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 121 मिलीग्राम |
| सोडियम | 276 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 35 जी |