यो झन्डा प्रायः लहसुन हो, किनकि तपाईं लसुन प्रेमीहरूका लागि यो एक सुन्दर मसाला हुनुहुन्छ। लसुन पक्कै खानुपर्छ र यसलाई राम्रो तरिकाले मासुमा काम गर्ने प्रयास गर्नुहोस्। यो पनि एक उत्कृष्ट आधार रगड हो ; थप सामग्रीहरू अझ थप स्वादपूर्ण बनाउनका लागि थप गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 लौह लसुन (मिनिसिङ)
- 1 चम्मच काली मिर्च
- 1 tablespoon paprika
- 1 चम्मच
- ब्राउन सुगर
- 1 चम्मचको नमक (कोमल नमकले राम्रो काम गर्दछ)
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै सामग्री सँगै मिलाउनुहोस्। लसुनमा सिजनहरू बलियो बनाउन यो पेस्ट एकसाथ गर्नुहोस्।
- पकाउनु अघि मासु मा रूनुहोस्।
- यो रमणीफ फ्रिजमा एक हाइटलाइट कंटेनरमा दुई हप्तासम्म भण्डारण गर्न सकिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 292 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 7,009 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 67 g |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 10 जी |