फ्लाइट फ्र्रेडिङ यो नारियल केक माथि छ। फ्रस्टिंग ग्रिड नारियल संग सबै भन्दा माथि छिडिएको छ
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 कप केक आटा (माप गर्नु अघि उठाउनु पर्छ)
- 2 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/4 चम्मच नुन
- 1 कप मक्खन (कोठाको तापमान)
- 1 पाउन्ड पाउडर चीनी
- 4 अन्डा योल (राम्ररी पीडा)
- 1 कप दूध
- 1 चम्मच वेनिला
- 1 कप नारियल (कटक)
- 4 अन्डा सेतो (राम्रो देखि पीडा)
- फ्रस्टिङको लागि:
- 1 कप शर्करा
- 1/2 कप लाइट मकई सिरप
- 3 चम्मच पानी
- 3 अन्डा सेतो
- 1/4 चम्मच कसाई क्रीम
- 1/4 चम्मच नुन
- 1 1/2 चम्मच वेनिला
- 1 कप नारियल (grated; toasted यदि वांछित)
यसलाई कसरी बनाउने?
केक:
- एक कटोरा मा सिफेट केक फट को माप। बेकिंग पाउडर र नुन थप्नुहोस्।
- यी अवयवहरू 3 पटक सिफ्ट गर्नुहोस्।
- एक मिश्रण कटोरा मा, क्रीम मक्खन राम्रो तरिकाले; बिस्तारै चीनी जोड्नुहोस्। हल्का र चम्किलो हुने सम्म creaming जारी राख्नुहोस्।
- पिटेको अन्डा व्यक्तिहरू थप्नुहोस् र राम्ररी हराउनुहोस्। दूधको साथमा वैकल्पिक रूपमा आटा मिश्रण जोड्नुहोस्, प्रत्येक अतिरिक्त पछि राम्रोसँग धकेल्दै।
- नरिवल र वेनिला मा हलचल। अँध्यारो सेतो भाइरस मा टाढा।
- लगभग 30 मिनेटको लागि 350 एफ (180 सी / ग्याँस 4) मा greased 8 इन्च प्यानमा बेक गर्नुहोस्, वा लामो समयसम्म काठको पनी वा केक परीक्षक भित्र निस्कन्छ।
- तीन 8 इन्च तहहरू बनाउँछ।
फ्रस्टिङ:
- यदि चाहियो भने, नरिवललाई टोस्ट गर्नुहोस्। नरिवलले सुकेको कुर्सोमा राख्नुहोस् र मध्यम गर्मीमा टोस्ट गर्नुहोस्। नरिवल केवल हल्का खारेज हुनुपर्छ।
- डबलिन बायलर, मकई सिरप, पानी, अण्डाको सेतोहरू, तृतीय र कपाल को दोहोरो बयलर को क्यान्सर।
- कुखुरामा मिश्रण खण्ड नभएसम्म बिस्तार उबलने पानीमा कुकुर, बिजुली हात समात्न मिक्सरसँग कुट्नुहोस्।
- गर्मीबाट हटाउनुहोस्; वेनिला थप्नुहोस्। केशमा फैलिएको बेला पकडने को लागी फ्रस्ट सम्म पर्याप्त फर्म नभएसम्म मारेर जारी राख्नुहोस्।
- फ्रस्ट केक तुरुन्त नरिवल संग छिटो छिटो, केकको पक्षमा हातले नारियल थिच्दै।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 402 |
| कुल मोटा | 18 जी |
| पागलिएको बोसो | 11 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 87 मिलीग्राम |
| सोडियम | 225 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 57 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 6 g |