पंच डे creme एगgnogog को क्यारिबियन संस्करण हो। त्यहाँ क्रिसमसको बिहान पिच पंच डी क्रिमको बारेमा गीत पनि छ। यो मोटो, क्रीम, रमी पेय ट्रिनिडाड र टोबैगोमा धेरै लोकप्रिय छ तर अन्य क्यारेबियन देशहरूमा प्रायः आफ्नै संस्करणहरू छन्।
एक टिप को रूप मा, कम से कम 24 घन्टा पहिले तपाईं पंच डे creme बनाउछ ताकि स्वाद वास्तव मा एक साथ माड गर्न सक्छन् र पेय ठीक देखि ठंडा हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 अण्डा
- 2 limes (या नींबू, zested)
- 4 1/2 कप साबुन दूध (पूर्ण वसा / पुरा)
- 1 3/4 (14 औंस) cans condensed milk
- 1 कप
- गाढा रम
- 2 चम्मच
- Angostura Bitters
- 1/2 चम्मच अखरोट
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो कटोरामा अण्डा तोड्नुहोस्।
- अण्डाहरूलाई छाती जोड्नुहोस् र ह्यान्ड मिक्सरसँग हराउनुहोस् जब सम्म अण्डा डरलाग्दो हुन्छ।
- भत्कियो र दूध र रमलाई दियो। बिट्टर र नटाम थप गर्नुहोस् र राम्रोसँग मिल्दैन र सबै कुरा समावेश गरिएको हुन्छ।
- तनाव र बिशेष बोतल्स, कर्क र चिसोमा हाल्नुहोस्।
- बर्फ माथि सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 965 |
| कुल मोटा | 36 g |
| पागलिएको बोसो | 20 जी |
| असंतृप्त फैट | 11 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 363 मिलीग्राम |
| सोडियम | 514 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 102 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 36 g |