यो क्यानाडा फ्रान्सेली टोस्ट नुस्खा, वैकल्पिक रूपले सुनको रोटी वा दुखाइको रूपमा चिनिन्छ, राम्रो तरिकाले सुत्ने रोटी रोटीको मिठो, दालचीनी कस्टर्डमा भिजेको र सुनको पूर्णतामा मक्खनमा सटाइएको छ। स्याण्डिकल नामको "सुनहरा रोटी" नाजुक हड्डीबाट होईन र यो एबर मेपल सिरप संग सुकेको र बगाई पछि रोटी हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 अन्डा
- 1 चम्मच शुगर
- 1/2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1/4 चम्मच दालचीनी
- 1 कप दूध
- 6 स्वाद रोटी (दिन पुरानो)
- 3 चम्मच मक्खन
- Garnish: मेपल सिरप
यसलाई कसरी बनाउने?
कुकको नोट : जब नराम्रो ब्रेडहरू प्रयोग गर्न सकिन्छ, यो फ्रांसीसी टोस्ट नुस्खाले एक सुक्खा वा बागेट जस्तै अधिक रोटी, एक सुखाने संग ठूलो परिणामहरू पैदा गर्दछ।
क्यानाडाली फ्रान्सेली टोस्ट कसरी बनाउने?
जब सम्म मिश्रण पुरा तरिकाले मिश्रित र सुचारु हुन्छ सम्म अण्डा, शर्करा, वेनिला निकाल्नु र दालचीनी संगै मार्नुहोस्। दूधलाई अण्डा मिश्रणमा हलचल नगरेसम्म यो पूर्ण रूपमा समावेश गरिएको छैन। अण्डा मिश्रणमा स्वादको स्वाद राख्नुहोस्, तिनीहरूलाई सबै सतहको कोटमा घुमाउनुहोस्, र रोटीलाई 5 मिनेटको लागि लिने अनुमति दिनुहोस्।
पिल्ल 1 ठूलो चम्मच मक्खनमा ठूलो स्किलेटले मध्यम गर्मीमाथि सेट गर्यो। पिटेको मक्खनमा 3 मिनेटको लागि भिसाको रोटीको 2 स्लाइसहरू पकाउनुहोस्। फ्रांसीसी टोस्ट माथि स्लाइसहरू घुमाउनुहोस् र तिनीहरूलाई थप 3 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, जबसम्म तिनीहरू सुनको खैरो र हल्कासाथ प्रत्येक छेउमा खसेको हुन्छ। शेष मक्खन र भेटी रोटी संग दोहोर्याउनुहोस्।
यो सुनको रोटी नुस्खाले 3 देखि 6 सर्भर बनाउँछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 180 |
| कुल मोटा | 12 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 132 मिलीग्राम |
| सोडियम | 132 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 7 g |