तरबूज एक सुन्दर र ताजा ताजा ग्रीष्म उपचार हो तर के उन pesky बीउ को बारे मा? भुटेको तरबूजको बीउ उत्तम नाक खाना हो! तपाईंको अर्को नाकको लागि सूरजमुखीको बीउ वा मूंगफलीको स्थानमा भुनामी तरबूजको बीज कोसिस गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप कच्ची तरबूजको बीउ
- 1 चम्मचको नमक
- 1 कप पानी
यसलाई कसरी बनाउने?
- कोलम्बानमा तरबूज र ठाउँबाट बीउहरू बसाल्नुहोस् । केवल कालो बीज प्रयोग गर्न निश्चित हुनुहोस्। सानो, सेतो बीउ प्रयोग नगर्नुहोस्।
- कलरानमा राम्रो तरिकाले कुल्ला गर्नुहोस् कुनै पनि अतिरिक्त तरबूज हटाउन।
- एक पटक सफा पानामा सफा, एक तहमा फैलाउनुहोस् र सुत्न अनुमति दिनुहोस्। प्रत्यक्ष सूर्यलाइटमा बाहिर निस्कने एक राम्रो तरिका हो। बीउहरू सुत्न सकिन्छ, तर जब तिनीहरू पूर्णतया सुत्ने हुन्छन् त्यो भुइँमा अझ राम्रो हुन्छ।
- स्टोभेटोपमा फ्राइङ प्यानमा, मध्यम उच्च गर्मीमा तरबूजको बीउ राख्नुहोस् र बीउहरू भुइँमा पुर्याउनेछन्। एक कप पानी मा, नमक जोड्नुहोस् र भंग गर्न सम्म हलचल।
- पकाउने नमक पानी फ्राइकिङ प्यानमा र कहिलेकाहीँ पानी नबुझे सम्म सम्म कहिलेकाहीँ हलचल।
- एक चोटि गरेपछि बिरुवा र खाने भन्दा पहिले बीज पूर्ण रूपमा ठुलो पार्नुहोस्।
- तरबूजको बीउ 15-20 मिनेटको लागि 325 डिग्रीमा ओवनमा पनि टोस्ट गर्न सकिन्छ। माथिको रूपमा धो र सूखी।
- खाना पकाउने स्प्रे संग बीउ स्प्रे गर्नुहोस् र नमक संग समान रूपमा छिटो गर्नुहोस्। खान भन्दा पूर्ण रूपमा सुचारु गर्न अनुमति दिनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 23 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3,491 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |