मीठो वा सुत्केरी, क्रीपहरू सधैँ भीड सुखी हुन्। यस आधारभूत क्रेपको नुस्खाको साथ, तपाइँ सजिलै संग आफ्नो मनपर्ने toppings र सामग्री थप्न सक्नुहुन्छ। Crepes एक मिठाई, मुख्य भोजन वा आफ्नै लागि पनि राम्रो छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 अन्डा
- 1 कप
- आटा
- 1/2 कप दूध
- 1/2 कप पानी
- 1/2 चम्मच नुन
- 2 चम्मच मक्खन (पिघल)
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै सामग्रीहरूलाई ब्लेंडरमा मिलाउनुहोस्; 30 सेकेण्डका लागि मिश्रण। तल स्क्रैप गर्नुहोस्। 15 सेकेन्डका लागि मिश्रण गर्नुहोस्।
- आवरण गर्नुहोस् र 1 घण्टाको लागि बस्नुहोस्। (यो आटाले तरकारी को अधिक अवशोषित गर्न मद्दत गर्दछ)।
- हीट क्रेप प्यान। हल्का तेल।
- प्यासमा 1/4 कप ब्याटरको बारे मापन गर्नुहोस्। ब्याटर फैलाउन झुकाव प्यान गर्नुहोस्।
- एकपटक कप्तानमा धेरै साना बुलबुले छन्, स्पैलालासँग कुनै किनारहरू ढोका। फ्लिप क्रेप माथि। यो पक्ष छिटो पकाउँछ।
- प्यानबाट प्यानलमा स्लाइड क्यान्सर।
Crepes मा अधिक
क्रेप मेकर पाक कला निर्देशन
परम्परागत क्रेप तह
मूल मीठा Crepes
Savory Crepes
परम्परागत क्रेप तह
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 79 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 66 मिलीग्राम |
| सोडियम | 133 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 3 जी |