यो सुँगुर विनाग्रीट नुस्खा धेरै फ्रान्सेली रेस्टुरेन्टहरूको लागि ड्रेसिङ घर हो। यो उत्कृष्ट आधार र तटस्थ प्रदान गर्दछ, तर धेरै प्रकारका सलाद र ग्रील्ड वनस्पति व्यंजनहरूको लागि अझै पनि zippy स्वाद। सलाद ड्रेसिङको साथमा सलादहरू जस्ता फलफूलहरूसँगको प्रयास गर्नुहोस्, वा हल्का स्वादहरू जस्तै जुचिन जस्तै।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच सेब साइडर सिरका
- 1/2 चम्मच सरसफाई (
- डिजोन )
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/4 चम्मच
- काली मिर्च (जमीन)
- 1/2 कप सब्जी तेल (अतिरिक्त लाइट जैाइज वा क्यानोला)
- 2 मध्यम शून्य (पतला कटाई)
यसलाई कसरी बनाउने?
सबै जम्मा एक जारमा राख्नुहोस् र ड्रेसिङ राम्रोसँग मिश्रित नभएसम्म हिलाउनुहोस्। वैकल्पिक रूपमा, तपाईं कडा रूपमा एक सानो कटोरा को अवसरों whisk गर्न सक्छन् जब सम्म तिनीहरू एक साथ समावेश गरिएको छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 167 |
| कुल मोटा | 18 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 5 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |