यो क्लासिक Beurre राउंड सॉस नुस्खा समुद्री भोजन वा चिकन को लागि एक अमीर, थोडा tangy चटनी बनािन्छ। ब्रिटनी, सॉस बूरुर रङ, वा रातो मक्खन चट्टानमा एक परम्परागत चटनी मात्र हालैका दशकहरूमा यस क्षेत्रमा बाहिर जान सकिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 चम्मच रातो रक्सी
- 2 उड्ने (पतला कटाई)
- 1 कप मक्खन (चिसो र 16 क्यूबमा कटौती)
यसलाई कसरी बनाउने?
मध्यम ऊँची गर्मी मा एक मध्यम सॉसpan मा, एक शराब र शराब र कोंट ले लो। 3 देखि 5 मिनेटको लागि मिश्रण उबलिरहनुहोस्, जबसम्म यो घटाउँदछ र चम्मचको पछाडि कोट कोट को लागि पर्याप्त मोटो हुन्छ।
मक्खन, एक समयमा एक घन थप्नुहोस्, प्रत्येक एक टुक्रालाई अर्कोलाई थप गर्नु अघि पूर्ण भंग गर्न अनुमति दिन्छ। जब मक्खन को अन्तिम पिघेको छ, भर्खरै प्यानबाट हटाउनुहोस् र यदि वांछित आइजोटहरू रोक्नुहोस्।
नम्वर र काली मिर्चको साथमा पुष्प रौज चटनी र तुरुन्तै सेवा दिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 430 |
| कुल मोटा | 46 जी |
| पागलिएको बोसो | 29 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 122 मिलीग्राम |
| सोडियम | 8 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |