मिनिसिड सुई र शरी सिरका यो सजिलो vinaigrette style salad dressing को लागि स्वाद को एक वास्तविक लात उधारो। शरी सिरकालाई ट्रयाक गर्न समस्या छ? बरु राम्रो गुणस्तरको रातो शराब सिरका कोसिस गर्नुहोस्, वा, नरम स्वादको लागि साइडर सिरका प्रयोग गर्नुहोस्।
यो ड्रेसिङले विभिन्न प्रकारका लेफ्टियसहरूमा राम्रो काम गर्दछ। टमाटरहरू सलाद चित्रको भाग हो जब यो राम्रो फिट पनि हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1
- उत्रो
- 1 टेस्पन शरी सिरका (रातो शराब सिरका पनि काम गर्दछ)
- 1/2 चम्मच ठीक समुद्री नमक
- 1/4 चम्मच तातो पानी कालो मिर्च
- 1/4 चम्मच ग्राउण्ड सरसफाई
- 3 Tablespoons
- अतिरिक्त कुंवारी जैतून का तेल
यसलाई कसरी बनाउने?
- प्वाल र खरानीलाई कम गर्नुहोस् र सानो कटोरामा राख्नुहोस्, एक जार, वा यदि तपाईले सलाद बनाउनुहुन्छ भने, ठूलो सलाद कटोराको तलमा। (यदि तपाईं एक सुई स्वादको धेरै बलियो खोजिरहनु भएको छैन भने, माईनको सुत्केलाई कुल्ला गर्न सक्नुहुन्छ, लेयर पेपर तौलियामा फैलाउन सक्नुहुन्छ, र ड्रेसिंगमा थप गर्नु अघि तिनीहरूलाई सुत्नुहोस्।)
- सिरका, नुन, काली मिर्च र सरसफाइ जोड्नुहोस्। संयोजन गर्न whisk (वा जार हिला)। कम्तीमा 10 मिनेट बस्नुहोस् (यसले सिरकालाई अझ प्रभावकारी ढंगले स्वाद दिन्छ)।
- जैतूनको तेलमा बिस्कन्छ। एकै दिनको ड्रेसिंग प्रयोग गर्नुहोस्, वा एक हप्ता सम्म यसको आवरण गर्नुहोस्। तेलको एक द्रव अवस्थामा प्रयोग गर्नु अघि ड्रेसिङ कोठा कोठामा आउन निश्चित हुनुहोस् (कुनै पनि उनीहरूको सलादमा जैतूनको तेलको चाउचाउ छैन!)।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 93 |
| कुल मोटा | 10 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 9 5 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |