यो रातो मिर्च चिन्ता आदर्श रूपमा कुनै पनि कुकुरको लागि एपटेकरको रूपमा सेवा गरिन्छ। तपाईं क्वेसाडिल, टेकोस वा ताजा ग्रीसमा भन्दा यो चिन्ताको सेवा गर्न सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउंड / 900 जी चिंराट (खुर्सानी र डे-रेटेड)
- 3/4 कप / 180 एमएल
- जैतून का तेल
- 4 लसुन लौह (मिनिसिङ)
- 1 लेमनको रस
- 1 चम्मच / 5 एमएल गरम मिर्च सॉस
- 1 चम्मच / 5 एमएल समुद्री नमक
- 1 चम्मच / 5 एमएल लाल मरिच फ्लेक्स
- 1 चम्मच / 5 एमएल काली मिर्च
- वैकल्पिक: 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल केनी मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
1. ठूलो कटोरामा अङ्कित सामग्रीहरू मिलाउनुहोस्। चिन्ता जोड्नुहोस्, 1 देखि 2 घण्टाको लागि फ्रिजमा कोट, आवरण र स्थानमा टसिस गर्नुहोस्।
2. मध्यम गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। कटोराबाट चिन्ता हटाउनुहोस्, अनावश्यक राख्नुहोस् । प्रत्येक स्किमरमा 4 देखि 6 चिन्ता थ्रेड र ग्रिलमा राख्नुहोस्। प्रति पक्ष लगभग 3 मिनेटको लागि कुक गर्नुहोस्। ब्रश चिंराट सुरक्षित खानाको शुरुवात पकाउने प्रक्रियाको साथ। एकपटक पूर्ण पकाएर, गर्मीबाट हटाउनुहोस् र सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 665 |
| कुल मोटा | 43 g |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 30 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 454 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,883 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 16 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 56 g |