यो चटनी आधारभूत टमाटर शैली बारबेक्यु sauc मा आधारित छ र त्यसपछि थोडा रम देखि एक लात हुन्छ। तपाईं रम (धेरै) स्वाद छैन, तर यो उत्कृष्टताले अन्य स्वाद को संयोजन गर्न र तपाईले यो राख्नु भएको छ। बीबीक्यू रिब मा यो BBQ सॉस महान छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 8-औंस / 240 एमएल डिब्बा टमाटर चटनी
- 1 8-औंस / 240 एमएल हरी चिसोहरू (मध्यम ताप)
- 1/2 प्याज, कटा भयो
- 1/2 कप / 120 एमएल ब्राउन शुगर
- 1/4 कप / 60 एमएल गाढा रम
- 2 चम्मच / 30 एमएल सिरका
- 2 लौंग लसुन, मिनीज
- 1 चम्मच / 15 एमएल गुलाब
- 1 चम्मच / 15 एमएल वर्कसेर्सयर सॉस
- 1 चम्मच / 15 एमएल जैतून का तेल
- 1 चम्मच / 15 मिलीलोग्राम पेपरिका
यसलाई कसरी बनाउने?
एक मध्यम गर्मी मा एक मध्यम ससनीन मा जैतून को तेल डालो। प्याज र लसुन थप्नुहोस्। ओपराक सम्म सम्म स्यूट रम बाहेक अन्य अवयवहरू थप्नुहोस्। राम्रोसँग मिलाउनुहोस्। हल्का फोडा ल्याउनुहोस् त्यसपछि गर्मीबाट हटाउनुहोस्। शामिल रम मा र लामो समय सम्म हलचल। जब चटनीले ब्ल्लेन्डरमा पिएललाई ठिक्यो वा चिकनी सम्म हात ब्लेंडरको साथ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 31 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 16 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |