चिकन, विशेषतया मासुको मासु प्रायः राम्रो अन्नबाट फाइदा उठाउँछ। यो एक सरल नुस्खा हो जुन 30-45 मिनेट छुट्याउने समय चाहिन्छ। यो नुस्खा चिकन स्तनों को लागि राम्रो छ जुन सूप, स्टews, सैंडविच, सलाद, र लपेटो को रूप मा अन्य व्यंजनहरु मा समाप्त हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 कप / 180 एमएल जैतून का तेल
- 1/4 कप / 60 एमएल सेतो सिरका
- 2 चम्मच / 30 एमएल balsamic सिरका
- 2 चम्मच / 10 एमएल नमक
- 2 चम्मच / 10 मिलीलीटर शर्करा (यदि तपाईं रोजाइमा शुद्ध एव्वेड प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ)
- 2 चम्मच / 10 एमएल अयगानो (सूखे)
- 2 चम्मच / 10 एमएल तुलसी (सूखे)
- 2 चम्मच / 10 एमएल प्याज पाउडर
- 2 चम्मच / 10 एमएल लसुन पाउडर
- 2 चम्मच / 10 एमएल काली मिर्च
- वैकल्पिक: 1 चम्मच / 5 एमएल लाल मरिच फ्लेक्स
यसलाई कसरी बनाउने?
सबै सामग्री मिलाउनुहोस् र राम्ररी मिश्रण गर्नुहोस्। रिसेबल योग्य थलोमा राख्नुहोस् र चिकन थप्नुहोस्। यो 4 देखि 5 पाउन्ड / 1.8 देखि 2.3 किलोग्राम चिकन को लागि पर्याप्त अचयन छ। तयारीपछि 5 दिनसम्म फ्रिजमा फ्रिज तान्नु भएको कंटेनरमा भण्डारण मिश्रण। म यसलाई अग्रिम दिन (पाठ्यक्रमको फ्रिजमा भण्डार गरिएको) स्वाद प्रयोग गर्न अघि स्वाद गर्न सुझाव दिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 78 |
| कुल मोटा | 8 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 234 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |