नोरिना एक एपर्टिफ हो जसले सुक्खा थप्छ, हर्बल पंच मीठो आक्रोश को लागी। यो एक धेरै सुन्दर मिश्रण हो जुन स्वादमा जटिल छ र सरल राखिएको छ।
यौवनमा कुनै पनि प्रकारको रगतको क्यान्सरको मात्रा बढ्दै गएको छ भने शरीरमा रक्तचाप बढ्दै जान्छ। म वास्तवमा यो एक लागि Cinzano सिफारिस गर्छु; तिनीहरू वरमाउथको सबैभन्दा राम्रो मिड-रेन्ज लाइनहरू बनाउन र तिनीहरू रोजाइको पेयको लागि असाधारण छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 औंस
- Cinzano अतिरिक्त सूखी वर्माउथ
- 1 औंस
- पीच मदिरा
- गार्निश:
- नींबू मोड़
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा अवयवहरू बर्फबाट भरिए।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस्।
- एक गार्निशको लागि नींबू मोड थप्नुहोस्।
Recipe Courtesy: SKYY आत्माहरु
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 58 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 3 जी |