यो स्वादिष्ट मार्शमेलो सॉस केवल तीन अवयवहरू चाहिन्छ। यो बनाउनको लागी सबै भन्दा सजिलो मिठाईको सोसाइज हो, र यो गहिरो भुईमा वा आइसक्रिमको कटोराको लागि उत्तम अतिरिक्त हो।
यसलाई तातो चकलेट सस र तपाईंको मनपर्ने आइसक्रीम toppings सँग जोड्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 18
- marshmallows
- 1/2 कप भारी क्रीम
- 1/2 चम्मच
- वेनिला
यसलाई कसरी बनाउने?
- उबलते पानीको माथि डबल वायलरको माथि ताप मार्शस्मेल र क्रीम
- वेनिला थप्नुहोस् र खाना पकाउन जारी राख्नुहोस् र कपाल संग पूरै पिघ्न र राम्रोसँग मिल्दो नभएसम्म हिउँदिरहनुहोस्।
- तातो सेवा गर्नुहोस्।
- यो चिसो चिसो पिउँनेछ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 205 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 8 मिलीग्राम |
| सोडियम | 47 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 46 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |