एक घर बनाएको भाँडा एक चावल र भेडी मिश्रण संग भरी टमाटर को व्युत्पन्न भरयो र थोडा Vegan पनीर संग बंद भयो। शाकाहारी भत्किँदा टमाटरहरू एपटेकर, साइड वा मुख्य डिशको रूपमा सेवा गर्न सकिन्छ। माथि उर्वर चावल प्रयोग गर्ने उत्तम तरिका ।
यो पनि हेर्नुहोस: अधिक शाकाहारी टमाटर व्यञ्जनहरु
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच वनस्पति वा जैतून का तेल
- 1/2 माध्यम प्याज, कटा सानो
- 1/2 हरी घंटी मिर्च, कटा सानो
- 1/3 कप हरियो मासु, पकाएको
- 2/3 कप लेफ्टिनो पकाएका चावल
- 1/2 tsp। प्याज पाउडर
- 1/2 tsp। लसुन पाउडर
- 1/4 कप ग्रेटेड वेगन पनीर, कुनै पनि प्रकार प्लस टुप्पोको लागि थप
- 4 मध्यम ठूला टमाटरहरू
यसलाई कसरी बनाउने?
375 डिग्रीको अग्रिम तापक्रम।
टपराउहरू तयार पार्नु शीर्ष माथि थोपाएर टुक्रा बनाउनुहोस्, त्यसपछि भित्ता बाहिर स्कूप गर्दै। प्रत्येक टमाटर एक मफिन टिनमा राख्नुहोस्, वा पकाउने पानामा एक फ्ल्याट सतह सिर्जना गर्न र तल टाँस्नुहोस्।
तेलमा प्याज र हरित घंटी काली मिर्चले नरम नभए सम्म लगभग 4-5 मिनेट। मटर, चावल र लसुन र प्याज पाउडर जोड्नुहोस्, गठबन्धन गर्न हिसाबले, त्यसपछि गर्मीबाट हटाउनुहोस्। 1/4 कप ग्रेटेड वेगान पनीर मा हलचल।
धीरज प्रत्येक टमाटरलाई चावल र सब्जी को मिश्रण संग भरें। प्रत्येक टमाटरको माथिल्लो भागमा पनी अतिरिक्त पनीर छिटो छिटो गर्नुहोस्।
12-14 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्, वा टमाटरहरू पकाएर पनीर पिघ्न सकिन्छ।
अधिक शाकाहारी र शाकाहारी व्यंजनहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 217 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 7 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 34 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 4 जी |