यकीन छ, तपाईसँग फ्रान्सेली फ्रिजहरू, मिठो आलुको भाँडा र रोपनी फ्रिज भएको छ, तर के तपाईंले कहिल्यै कसावा (यूका) फ्रिज चलाउनुभएको छ?
उनीहरूलाई एक पटक छ र तपाईं हक हुनुहुनेछ। तिनीहरू सजिलै बनाउन र सजिलै अगाडि तिनीहरूलाई रोटी गर्न सक्दछन् तर तिनीहरू स्वादिष्ट तलीको एक स्वभाविक रूपमा हुन्। मलाई तिनीहरूको रुचि छ जस्तो लाग्छ।
यो क्यारेबियन युका चिप्स नुस्खाको साथ यो फ्रिज तुलना गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउण्ड कसावा (युका)
- नमक स्वाद
- काली मिर्चको स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
पेल कासावा (युका) र 4-इन्च टुक्राहरूमा काटेर लामो समयसम्म।
क्यास्टा एक बर्तनमा, पानी संग आवरण र फोडा ल्याउन। जब बर्तन एक फोडा आउँछ, नमक गर्न स्वाद संग मौसम। कसावा कंक्रीट टेल नभएसम्म कुकुर दिनुहोस्।
नाली पकाएको क्यासावा राम्रोसँग र ह्यान्डल गर्न सजिलो होस्।
कसावा टुक्राहरू आधामा काट्नुहोस् र बीचमा स्टेम हटाउनुहोस्। हलिएको टुक्राहरू 1/2-इन्च स्ट्रिप्समा काट्नुहोस्।
एक गहिरो प्यानमा न्यानो तेल धुँवा नदिनुहोस्। बैचमा काम गर्दै, फ्ररी कसावा टुक्राहरू सम्म तिनीहरू टाँस्न नसक्दा सम्म।
एक स्लटेड चम्मच प्रयोग गरेर, हट तेलबाट क्यासवा फ्रिज हटाउनुहोस् र पेपर ट्वाइलेटमा निकास दिनुहोस्। कालो मिर्च संग सिजन र नमक छिटो।
जस्तै तपाईं फ्रेन्च गर्नुहुनेछ सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 363 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 106 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 86 जी |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 3 जी |