ला वेई एन रूज "लाइभ इन रेड" लाई अनुवाद गर्दछ र यो केवल ककटेल को रंग को लागि फिटिंग नाम होइन, तर ग्रैंड मार्नियर को 2009 सम्म सीमित संस्करण बोतल को लागि उपयुक्त छ, जो एक चौंकाने वाला बोतल डिजाइन हो।
पेय क्रेनबेरी र ग्रान्ड मार्नियरको एक ताजा र सरल मिश्रण हो, मिठो सुगन्ध र रस्सरी को स्वाद संग बढावा। यी तीन जायजाहरू एक रमाइलो अवकाश ककटेलको लागि एकसाथ आउँदछ जुन निश्चित रूपमा कुनै पनि क्रिसमस भेलामा मनपर्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस
- ग्रैंड मार्नियर
- 1 1/2 औंस ताजा प्रेस
- क्रेनबेरीको रस (बोतलबारे क्रेनबेरीको रस संग स्थानान्तरण गर्न सकिन्छ)
- 1/2 औंस
- ताजा लेमन रस
- 1/2 औंस
- सरल सिरप
- गार्निश: ताजा
- गुलाबी सुई
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक लामो मिश्रण ग्लासमा, सरल सिरप संग हल्कासाथ 10-12 गुलाबी सुईहरु हल्का।
- बाँकी सामग्रीहरू थप गर्नुहोस् त्यसपछि बर्फ थप गर्नुहोस् र बलियो पार्नुहोस् ।
- बर्फको साथ एक चट्टान गिलासमा ताजा बर्फमाथि तनाव गर्नुहोस्।
- एक गुलाबी स्प्रिंग संग गार्निश।
Recipe Courtesy: Grand Marnier
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 109 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 12 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 26 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |