घरपरिवार hummus नुस्खामा सूरज-सूखे टमाटरहरू थपे एक थोपा बनावट र रंग र स्वादको एकदम धेरै धेरै। घर बनाएर hummus यति सजिलो छ - केवल ब्लेंडर वा खाना प्रोसेसरमा सबै कुरा डम्प गर्नुहोस्, र यो सुचारू सम्म प्रक्रिया।
Hummus एक स्वाभाविक रूप देखि शाकाहारी, शाकाहारी र ग्लुटेन मुक्त भोजन हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 15 औंस चक्कु गर्न सक्छ, पखाल्ने (गारजोजो बियर)
- 1/4 कप जैतून का तेल
- 1/4 कप
- सूर्य-सुकेको टमाटर (तेल वा रेहडाइएको)
- 2 चम्मच। कागतीको रस
- 3 लौह लसुन
- 1/2 tsp। paprika
- 2 चम्मच। पानी
- 1/4 टस्पेस। नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
- खाद्य प्रोसेसरमा सबै अवयवहरू प्रशोधन गर्नुहोस् वा सुचारु नभएसम्म ब्लेंडर गर्नुहोस्, आवश्यक भएमा थप तरल थप गर्नुहोस्। त्यो हो! आफ्नो घरको हेमसमा मजा लिनुहोस्।
- यदि तपाईं चाहानुहुन्छ भने, तपाइँले सन-सुकेका टमाटरहरू पनि अन्तिम गर्न सक्नुहुनेछ, र Hummus प्रक्रिया सम्म नभएसम्म टमाटरहरू पूर्णतया सुचारू भन्दा सट्टामा सुत्न सकिन्छ। यदि तपाइँ चाहानुहुन्छ यसले तपाईंको hummus थोडा अतिरिक्त बनावट दिन्छ।
- यदि तपाईंको ब्लेंडरलाई सन-सूखे टमाटरहरू सङ्कलन गर्न पर्याप्त बलियो छैन भने, तपाईंलाई तिनीहरूलाई तुरुन्तै मोटो ढोका दिन आवश्यक पर्दछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 283 |
| कुल मोटा | 12 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 20 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 36 g |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 11 जी |