Catalate Margarita धेरै मार्जारिटा भन्दा सानो फरक छ र यो पुरा तरिकाले आलस्य schnapps को अतिरिक्त गर्न को लागी छ। साथै, तपाईले देख्नुहुनेछ कि सुन्तला तरकारीले अनुकूलिक ट्रिपल सेकेन्डबाट नीलो क्याराकोओमा परिवर्तन गरेको छ, जुन ककटेलमा नीलो रंग थप्छ।
यो ती मर्जारिटास पनि हो कि जमे भएका संस्करणको लागि 1 कप बर्फ संग मिश्रण गर्न सकिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस
- टेक्ला
- 1 औंस
- पीच schnapps
- 1 औंस नीलो क्याराकाओ
- 1/2 औंस
- ताजा खट्टा मिक्स
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा आइसक्रेसनमा अवतरण गर्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- एक ठुलो मार्जारीता गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 139 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 150 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 22 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |