आफैलाई भर्खरै सजिलो अण्डा Croissants को लागी स्वादिष्ट ढंगले सजिलो नुस्खाको साथमा लिनुहोस्। भित्ता अण्डा बिरुवाको लागि उत्तम म्याच हो, हल्का-फ्याँकिएको पेस्ट्री।
मेरो घरमा, यो नुस्खा एक क्रिसमस बिहानको स्टपल हो। म सामान्यतया मेरो स्थानीय बेकरीबाट क्रोध किन्न सक्छु, तथापि, जमे भएका फ्रांसेन्टहरूले पनि राम्रो काम गर्छन्। तर, यदि तपाईं एक शुद्ध हो भने, यहाँ खरोंच बाट क्रोध बनाउन कसरी छ ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 पसल-खरीदा क्रसिशिन्टहरू
- 6 अतिरिक्त-ठूलो खाली-दायरा अण्डा
- 2 चम्मच दूध
- 1/2 चम्मच समुद्र नमक
- 3 चम्मचहरू कटा चिप्स
- 1 1/2 चम्मच मक्खन
- 10 चेरी टमाटर, गिर्निशको लागि तिमाही
- छिटोको लागि अतिरिक्त समुद्री नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवन एक धेरै कम गर्मीमा तान्नुहोस् र तपाईंले अण्डा तयार पार्नुको लागि तातो राख्नको लागि क्रोध राख्नुहोस्।
- एक कटोरा मा अण्डा दूध, नमक र चिनिहरु संग डरलाग्दो सम्म - लगभग 1 मिनेट सम्म।
- मध्यम-कम तापक्रममा एक कुखुरामा मक्खन गरम गर्नुहोस्। एक पटक पिघ्न, अण्डालाई प्यानमा राख्नुहोस् र उनीहरु लगभग 30-40 सेकेन्ड सम्म बस्न वा जब सम्म उनि धेरै थियौ। धातु वा काठको स्पट्युला प्रयोग गरेर, अण्डाहरूलाई केन्द्रमा पुर्याउँदछ, जबकि रौँ बिट्स पकाउने प्यानलाई झुकाउन
- स्पटुलाको साथ अँध्यारो माथि तोड्नुहोस् र केन्द्रमा धक्का राख्नुहोस्। यो लगभग 1-2 मिनेटको लागि गर्नुहोस्। अण्डाहरू अझै फर्म हुनपर्छ तर जब तपाईंले तिनीहरूलाई हटाउनुहुन्छ तब नरम हुन्छ।
- ओभर र स्थान बाट सेवा गर्ने प्लेट्समा क्रोध निकाल्नुहोस्। तल्लो भागमा अण्डाको एक भाग राख्नुहोस्, दुईमा क्रिसेंटहरू स्लाइस गर्नुहोस्। माथिल्लो स्थान बदल्नुहोस् र ताजा चेरी टमाटरको एक पक्षमा सेवा गर्नुहोस्। नमक संग छिटो, यदि चाहियो।
बारबरा रोले द्वारा सम्पादित
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 268 |
| कुल मोटा | 14 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 324 मिलीग्राम |
| सोडियम | 35 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 9 |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 1 9 |