धेरै भन्दा बढी चीनी कुकुरहरूको मक्खनको साथमा, तपाईं आफैले यी कम-फ्याट क्रिसमस कुकीज मध्ये कुनै पनि दोषी महसुस नगर्न सक्नुहुन्छ। पकाउनुअघि पछाडि अघि बढि वा एक झलक पछि पछि कन्फेक्शनरको शर्कु, नींबूको रस, र केहि खाने रङ प्रयोग गरी शीर्ष।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 5 चम्मच मक्खन (नरम)
- 3/4 कप शर्करा
- 1 अन्डा
- 1 चम्मच
- भेनि निकाल्नुहोस
- 1/2/3 कप सबै-उद्देश्यको आटा
- 1 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/4 चम्मच नुन
यसलाई कसरी बनाउने?
- मिक्सरको प्रयोग गरेर मलाई मृगौलासम्म मक्खन र चिन्ता लगाउँदछ। अण्डा र वेनिला थप्नुहोस्, राम्रो मिश्रण। अर्को कटोरामा, अँध्यारो, बेकिंग पाउडर , र नुन सँगसँगै बिस्कन्छ। आटाले आटाको मिश्रण सम्म मक्खन र चिनोमा आर्यो तान्नुहोस्। चिन्ता नगर्नुहोस् यदि आटा पहिला थोपा तुरुन्तै देखिन्छ। यो सँगै आउनेछ। रेफ्रिजरेटरमा दुई घण्टाको लागि प्लास्टिक र चिलमा आर्टे आटा।
- Preheat ओवन 350 डिग्री एफ। एक हल्का चक्की सतहमा, आटा रोल 1/4-इन्च वा 1/8 इन्च मोटाईमा। कटआउट बनाउनका लागि आटामा डुबेको छुट्टै कुकी कटरहरू प्रयोग गर्नुहोस्। सबै आटा प्रयोग गरिन्छ जब स्क्रैप र पुन: रोल मिलाउनुहोस्।
- कुकीजहरू 1 इन्च बिच्छेदन गरिएको कुकीमा पानामा राख्नुहोस्। 9 -10 मिनेटको लागि पाना वा किनारहरू हल्का रूपमा खारेज हुन्छन्। 1 मिनेट पछि शांत रैकमा स्थानान्तरण गर्नुहोस्।
प्रति सेवा: कैलोरी 65, फैट 20 बाट क्यालोरी, कुल फैट 2.2 ग्राम (1 9 3 फिट), कोलेस्ट्रॉल 12 एमजी, सोडियम 38 मिलीग्राम, कार्बोहाइड्रेट 10.3 ग्राम, फाइबर 0.2 ग्राम, प्रोटीन 1 जी
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 53 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 12 मिलीग्राम |
| सोडियम | 66 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |