लाल बीन सूप एक लोकप्रिय नाश्ता र एक मिठाई मिठाई सूप हो। Azuki बीन्स एक "यांग" वा खाना वा ताप। धेरै व्यञ्जनहरूमा प्रयोग भएको टिन्गाइनिन पिक्सेल, पाचन सहायताको लागी सोचेको छ।
अजुकी सेन्स, सुकेको कमलको बीज, र सुकेको टेंगाइनिन पिक प्लास्टिकका थानहरूमा चिनियाँ वा एशियाई बजारहरूमा बिक्रि गरिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप azuki (adzuki) बीन्स
- 6 देखि 8 कप पानी
- 1 पट्टी सूखे टेंगाइनरी पिक्सेल वा ताजा नारंगी पिक्सेल
- 1/4 देखि 1/2 कप (लगभग 1/4 - 2 1/2 औंस) सुकेको कमल बीउ
- 6 देखि 8 चम्मच ब्राउन शुगर , चाहिएको छ
यसलाई कसरी बनाउने?
- पानीमा उकीकी सेमलाई सफा गर्न नरम पार्नुहोस्। (जब सेमहरू पूर्णतया नरम हुनेछैनन्, उनीहरूले विस्तारै विस्तार गरेका छन्)। नाली।
- सूप बनाउन लगभग 2 घण्टा पहिले, एक कटोरा मा सूक्ष्म कमल को बीज पर्याप्त पानी संग राख्नुहोस।
- एक माध्यम सससेन मा, टाँसेन छील को साथ एक कप को 6 कप पानी ले लो। (सूप वांछित रूपमा मोटाई वा पतला हुन सक्छ। हामी प्राय: 6 कप पानीको साथ सुरु गर्छौं, र त्यसपछि ब्राउन शर्कराको साथ अन्त्यमा बढि उबलने पानी जोड्नु पर्छ यदि हामी यसलाई बिस्तारै प्वाइन्ट गर्न चाहन्छौ।)
- गर्मीको मुल्य तल, एडोज्की सेम र कमल बीउहरू र आंशिक रूपमा कवर गर्न 1 देखि 1/2 घण्टासम्मसम्म, जबसम्म सेमहरू बिभिन्न ठाउँमा बिच्छेदन गर्न थालेका छन्।
- भूरी शर्करा थप गर्नुहोस् र भंग नभएसम्म हलचल गर्नुहोस्। यदि चाहियो भने टाँस्नुहोस् र थप चिनी थप्नुहोस्। (हामी सामान्यतया 1/3 कपको साथ सुरू गर्छौं र त्यसपछि बढी थप्नुहोस्, आवश्यक समयमा आवश्यक चम्मच)। यदि वांछित पानी उकालो गरेर सूप पखाल्नुहोस्।
- सेवा गर्नु अघि सूखे टेंग्निन पिक्सेल हटाउनुहोस्। रातो सेतो सूप गरम वा चिसो पार्नुहोस्।
विविधताहरू
- ब्राउन शुगरको सट्टा प्रयोग गर्नुहोस्।
- यो डिशको अन्य संस्करणहरू लम्बेको बीउ, कमल जडहरू वा लिली बल्बहरूसँग बनाइन्छ।
- मीठो रातो सेम सूपको लागि अर्को नुस्खा।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 184 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 13 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 32 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 8 जी |