यो मीठा मिठाई सूप लाल अजुकी सेम, एक न्यानो वांग खाना संग बनाइन्छ। यो एशियामा एकदमै लोकप्रिय पकवान छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप azuki (adzuki) बीन्स
- 1 चम्मच
- चिसो चावल
- 1 ठूलो टुक्रा सूखे टेंगाइनिन पिक्सेल (लगभग 3 इन्च)
- 4 कप पानी
- 6 चम्मच
- ब्राउन सुगर
- 1/4 कप मूंगफली, कुचल
यसलाई कसरी बनाउने?
- पर्याप्त मात्रामा पानीमा रातो सेतो र चावललाई रातो (3 कप प्राय: पर्याप्त हुन्छ)।
- एक 3-क्वार्ट ससन्सिन्सनमा, चिसो चावल, अजुकी सेम, र सूखा टेंगाइनिन पिक्सेलसँग 4 कप पानी ल्याउनका लागि (यदि तपाइँ सुकेको पखालीको सट्टामा ताजा लिटर खुट्टा प्रयोग गर्नुहुन्छ, सुन्तला स्वाद बलियो हुनेछ।)
- फलफूलदेखि पानीसम्म देख्न नसक्नेसम्मसम्मसम्म 1/4 घण्टाको लागि कम, आवरण र सिम्मरलाई तातो पार्नुहोस्, र जब काँधमा छेडेर निस्कन्छ।
- भङ्ग गर्न जोड्नुहोस्। 1/4 प्याकेजको साथ सुरू गर्नुहोस् र वा 1 वा 2 थानस्पतिहरू जोड्नुहोस्।
- गर्मी र ठुलो मिश्रणबाट मिश्रण हटाउनुहोस्। टेंगाइनिन पिक्सेल हटाउनुहोस्। सूप ठंडा हुँदा, मूंगफली कुचल।
- ब्लन्डरमा सूप डाल्नुहोस्। 1 देखि 2 मिनेटको लागि तरल पदार्थको तरल पदार्थलाई प्रयोग गर्नुहोस्, जब सम्म उकीको सेन्स राम्रो तरिकाले मिश्रित हुन्छ।
- सेवाको लागि तयार नभएसम्म क्रिल गर्नुहोस्। बसोबास गर्नुअघि कुचल मीनट्स संग गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 311 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 56 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 55 g |
| आहार फाइबर | 9 जी |
| प्रोटिन | 11 जी |