एक पारंपरिक कोबब सलाद चक बनाउनुहोस् - क्रिस बेकनको पूर्ण, अनुभवी चिकन, र नीलो पनीर, अरोकोडो, र मेहनतको अन्डाको चक्कु भन्दा पूर्ण। यो एक "बनाइएको" सलाद हो, अर्थ हो कि सामग्री सबैले एक साथ फेंकिएको को विरोध को रूप मा सलाद मा व्यवस्थित गर्दै छन्। मूल रूप देखि यो रेस्टुरेन्ट को लागि बस माथि छोडने को उपयोग को लागि एक रास्ता थियो, तर यो चाँडै ब्राउन डर्बी को सबै भन्दा लोकप्रिय डिश बन गयो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 स्लाइस बेकन
- 3
- कडा मेहनत अण्डा (खुबै र काटा)
- 1 हेड रोमाइन लेटस (काटन आकारमा टुक्राहरू)
- 4 कप पकाएको चिकन (diced)
- 2 पकाउने अवकासहरू (खुलिएको, पिसाब, र घटेको)
- 2 पाकेको मध्यम टमाटर (कटाई)
- 4 औंस Roquefort पनीर (क्रमांक)
- 1/2 चम्मच
- डिजोन सरसफाई
- 1/4 कप लाल शराब सिरका
- 1 चम्मच वर्कस्टर्सशायर सॉस
- 1 लौह लसुन (कुचल)
- 1/4 चम्मच नुन
- 1/2 चम्मच ताजा जमीन कालो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- कर्कर, पेपर तौलिएमा निकास नभएसम्म बेकन तान्नुहोस्, र जब क्यान्ड गर्नका लागि पर्याप्त ठुलो ठोक्नुहोस्, कुचुरेर र हाल्नुहोस्।
- सर्भिंग प्लेट्स मा लेट को एक बिस्तर को व्यवस्था गर्नुहोस्। लेटरको माथिल्लो सिधामा अण्डा, बेकन, चिकन, अवकोडस, टमाटर, र Roquefort पनीरलाई व्यवस्थित गर्नुहोस्, सतहलाई पूर्ण रूपमा कवर गर्दछ।
- एक कटोरा मा, सरस, सिरका, Worcestershire चटनी, लसुन, नमक, र काली मिर्च सँगसँगै whisk। हल्का रूपमा ड्रेसिंग बनाउन को लागी जैतून को तेल मा झुकना। सलाद मा समान ड्रेसिंग डिलिजन, र तुरुन्तै सेवा गर्दछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 913 |
| कुल मोटा | 66 g |
| पागलिएको बोसो | 17 जी |
| असंतृप्त फैट | 35 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 286 मिलीग्राम |
| सोडियम | 597 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 31 g |
| आहार फाइबर | 13 g |
| प्रोटिन | 53 जी |