यो मक्खन केक ताजा ताजा चित्रहरु र आशु मच्छर संग बनाइयो। ताजा वा जमेको कडा कटा कचौराहरू बदल्न नि: शुल्क लाग्छ।
यो केक Bundle केक प्यान मा पकाइएको छ, तर एक टुक्रा ट्यूब केक प्यान को बदलन सकिन्छ। एक केक मिक्सले तयार पार्ने र पकाउने एक सजिलो केक बनाउँछ।
यो पनि हेर्नुहोस्
पीच पाउन्ड केक
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 5 देखि 6 चित्रकारी, खुर्सानी, पिडा, पतला कटाई, लगभग 2 1/2 देखि 3 कप पतले कटायो
- 3/4 कप आचरण अमृत वा खूबानी मित्तार
- 1/4 कप सब्जी तेल
- 4 ठूला अण्डाहरू
- 1 चम्मच ग्राउंड दालचीनी
- 1 बक्स (18.25 औंस) पहेंलो, मक्खन, मक्खन पेकेन, वा भेइला केक मिक्स
- 1 कप कटा पेकान
यसलाई कसरी बनाउने?
- गर्मी ओवन 325 एफ सम्म
- 12-कप बन्डट केक पन जेनरिक रूपमा चिसो र आटा। सुनिश्चित गर्नुहोस् कि तपाईं सबै नक्स र क्रेनियज प्राप्त गर्नुहुन्छ। वा एक टुक्रा ट्यूब केक पैन प्रयोग गर्नुहोस्।
- एक मक्खन कटोरामा बिजुली मिक्सरको साथमा, अण्डाले सब्जीको तेल र आक्रोश सँगै राम्रोसँग मिलाएर हरायो। जमीन दालचीनी र केक मिश्रण थप्नुहोस् र मिश्रणमा कम गतिमा हराउनुहोस्। मिक्सर गति उच्च गर्न बढाउनुहोस् र 2 मिनेट को लागी जारी राख्नुहोस्।
- सूक्ष्म कटा हुआ चित्रकला (या आटाहरु) र कटा पेकानमा बोल्नुहोस्।
- ब्याटरलाई तयार पानमा र 55 देखि 60 मिनेटसम्म उठाउनुहोस्, वा हल्का रूपमा एक औंलाले छोएको बेला केकले स्प्रिंग्स नगरेसम्म। केकमा राखिएको दाँतपट्टि वा खुकुरीले केक काटिएको बेला सफा गर्नु पर्छ।
- 15 मिनेटको लागि रैकमा कूल पङ्क्तिमा फर्काउनुहोस् पूर्णतया शान्त गर्न र त्यसपछि एक सेवा गर्ने प्लेटमा सार्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 368 |
| कुल मोटा | 36 g |
| पागलिएको बोसो | 17 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 126 मिलीग्राम |
| सोडियम | 27 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 4 जी |