दबाया सलाद एक डिश हो जुन सर्कुलर प्रणाली मा लचीलापन को बढावा दिन को लागी संकेत गर्दछ र वर्ष को कुनै पनि समय गर्न सकिन्छ। ढोका र दबाइले त्यसलाई अझ पचाउने बनाउनका लागि "खाना पकाउने" को प्रभाव पार्छ तर सक्रिय जीवन एंजाइमहरू को संरक्षण गर्दछ। स्वादको अर्को फट्टिको लागि धेरै थोरै कटाई हरियो सेतो थप्ने प्रयास गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 हेड नापा वा
- हरियो गोभी , आधा र पतला कटाई मा कट
- 1 ककुल, आधा लम्बाइमा कटाई, बिरुवा र पतला पतला
- 1 सानो
- daikon radish , grated, or 6 red rades, sliced sliced
- 2 stalks celery, diagonal on sliced thin
- 1/2 मध्यम लाल प्याज, कटा हुआ पेपर पतली
- 2 मध्यम गाजर, grated
- 1 चम्मच समुद्र नमक
- 1/4 कप ब्राउन चावल सिरका वा इम्बोशी पेम सिरका
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै सब्जियां एक गैर-प्रतिक्रियाशील मिश्रण कटोरा (स्टेनलेस स्टील वा गिलास) मा राख्नुहोस्।
- नमक जोड्नुहोस् र राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्।
- तरकारीमा प्लेट राख्नुहोस् र थिच्नुहोस्।
- सफा चट्टानसँग प्लेट वजन, 2-पाउन्ड गर्न सक्छ, पानीको बग वा अर्को भारी वस्तु।
- 1 घण्टाको लागि सब्जियों थिच्नुहोस्। प्लेट हटाउनुहोस्, र थप तरल निचोल्नुहोस्। यदि सलाद धेरै नमस्कार छ भने, ठुलो पानीसँग कुल्ला र सुत्ने राम्ररी। सिरकासँग टाँस्नुहोस् र सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 88 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 76 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 18 जी |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 3 जी |