चुनिंदा, स्वादिष्ट, धनी र स्वादिष्ट - यो नारियल कुञ्जी लेम मोम्टीनी हो। यो उष्णकटिबंधीय प्रसन्नताले नैटिओ बोभिसको किताब, "गर्गीगिनिसिस" ™ (द ग्लोब प्यूक्वोट प्रेस द्वारा प्रकाशित) बाट आउँछ, जुन उपलब्ध गराईएको गैर-अल्कोहल पेयको सबैभन्दा रचनात्मक संग्रह हो। तपाईं गर्भवती हुनुहुन्छ वा होइन (सही शिशुको शरद पिउन!), यो एक मात्र उत्कृष्ट मक्खेल हो जुन नारियल र कुनामा चिसो हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 औंस
- लेमेड
- 1 औंस
- नरिवलको दुध
- 1/2 चम्मच पाउडर चीनी
- 1 औंस Stirrings स्पष्ट प्रमुख चूना
- 2-3 हराउँछ वेनिला निकाट (वैकल्पिक)
- 1 चम्मच नरिवल फ्लेक्स
यसलाई कसरी बनाउने?
- बर्फसँग पहिलो पाँच सामग्री मिलाउनुहोस्।
- मार्टिन ग्लासमा तनाव गर्नुहोस्।
- नारियल फ्लेक्सको साथ गार्निश।
Recipe Courtesy : Natalie Bovis - "Preggatinis"
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 715 |
| कुल मोटा | 8 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 26 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 44 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 2 जी |