Sundownowner एक शानदार स्वाद संग एक सुरुचिपूर्ण मक्खेल हो। यो सेतो अंगूरको रसबाट बनाइन्छ, स्पार्कलिङ पानीमा फसेको छ र एक टाउको गार्नी छ जो बिस्तारै यसको सारको साथ पेय फ्याँकिएको जस्तो हुन्छ। Sundownowner ब्रश , बच्चाहरु को बारिश को लागि एकदम सही ताज़ा पेय हो या कुनै पनि समय जब तपाईं थोडा शैली संग एक अल्कोहल पेय को सेवा गर्न चाहते हो। एक गैर-अल्कोहल स्पार्कलिङ साइडर यस पेयको लागि एक उत्कृष्ट विकल्प हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 औंस
- सेतो अंगूर काली
- 2 1/2 औंस स्पार्कलिंग पानी
- गार्निश:
- टाउको दुखाइ
यसलाई कसरी बनाउने?
- बर्फको साथ एक स्टिम्डेड सेतो वाइन गिलासमा सामाग्री डाल्नुहोस्।
- हलचल ।
- टाउको दुखाइको साथ गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 77 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 20 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |