यो पूर्व-प्याकेज गरिएको जापानी करी राउक्स प्रयोग गरी पोर्क करी बनाउनको लागि एक आधारभूत नुस्खा हो। अतिरिक्त सामग्रीहरू प्रायः स्वाद बढाउन थपियो। उदाहरणका लागि, मिनिसिङ अदरक, मिनिसिङ लसुन, वा ग्रेटेड एप्लेट प्रयोग गर्न सकिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 पाउन्ड पोर्क, काटन आकार टुक्राहरू मा काट
- 1 मध्यम प्याज, 1/2 इन्च मोटी पछाडिमा काटियो
- 2 मध्यम आलु, खुट्टा, काट्ने टुक्रा टुक्राहरूमा काट्नुहोस्
- 2 सानो गाजर, खुट्टा, काटन टुक्रा टुक्राहरूमा काट्नुहोस्
- 3 1/2 कप पानी
- 1/4 पाउंड जापानी करी राउक्स
- 4 कप
- भाप जापानी जापानी चावल
यसलाई कसरी बनाउने?
केही सब्जीको तेललाई गहिरो प्यानमा हाल्नुहोस् र सुँगुरलाई खानुहोस्। प्याज, आलु र गाजर जोड्नुहोस् र साथसाथै सास। पानमा पानी हाल्नुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्। गर्मीलाई कम गर्न तल पार्नुहोस्। 30-40 मिनेटका सामग्रीहरू सिम्मर गर्नुहोस् अथवा जब सब्जियां नरम बनाइन्छ, कुनै फोम वा अशुद्धतालाई स्किम गर्ने सतहमा उचाल्नुहोस्। करी राउल थप्नुहोस् र लगभग 10 मिनेटको लागि सिम गर्नुहोस्। करी राउन्डको रकम परिवर्तन गरेर तपाईंको प्राथमिकतामा करी को मोटाई समायोजन गर्नुहोस्।
भत्काउने चावलमाथि कोरीको सेवा गर्नुहोस्।
* 4 सर्भर बनाउँछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1020 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 49 मिलीग्राम |
| सोडियम | 90 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 191 g |
| आहार फाइबर | 22 जी |
| प्रोटिन | 35 जी |