यी मीठो र खट्टा मासुबलहरूको लागि टंगनी चटनी अनानास, घण्टी काली मिर्च स्ट्रिप्स र अजमेर संग स्वाद गरिन्छ।
मासुबल चावल र धुवाँदार ब्रोकोली, हरियो सेम, वा गाजरको साथ सेवा गर्नुहोस्।
सम्बन्धित व्यञ्जनहरू
दक्षिणी अंगूर जेली माटबल
क्रक पट पार्टी माटबल्स टंगनी सॉस संग
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 कप
- राम्रो सुकेको रोटी कुकुर
- 2 चम्मच प्याकेजिङ्ग प्याज
- 1 चम्मच नमक
- डश मिर्च
- 2 कप पानी,
- विभाजित
- 1 पाउन्ड दुबई मैदान मासु, कम से कम 85%
- 1
- अण्डा, राम्ररी पीडा
- 2 चम्मच सब्जी तेल
- 1 कप कटाई कोटरी
- 1 रातो काली मिर्च, स्ट्रिप्स मा कट
- 1 हरित घंटी काली मिर्च, स्ट्रिप्स मा कट
- 1/3 कप साइडर सिरका
- 1/3 कप लाइट ब्राउन शुगर
- 2 चम्मच सोया सस
- 2 चम्मच कर्नस्टर्क
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो मिश्रण कटोरामा, माइनल प्याज, नमक, काली मिर्च र 1/2 कप पानी संग रोटी रोटी । जमीनको मासु र अण्डा थप्नुहोस्। 16 मासुबलहरू मा आकार बीफ मिश्रण।
- ब्राउन मासुबलले बिस्तारै ठूलो स्किलेटमा मध्यम-कम गर्मीमा। *
- जब मासु बालीले खरानी र पकाएर पकाउँछ, कुखुराबाट हटाउनुहोस् र अलग गर्नुहोस्। लगभग 5 मिनेटको लागि कुखुराको काली र काली मिर्च स्ट्रिप्समा। शेष पानी, सिरका, खैरो शर्करा र सोया सस जोड्नुहोस्। सानो कडा पानीको साथ कन्स्टस्टर्क मिक्स गर्नुहोस् र स्किलेटमा थप्नुहोस्। राम्रो हलचल र लगभग 4 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्। मासुबलहरू, अनानास स्लाइसहरू थप्नुहोस्। ताप्न सम्म कुकुर
- भत्किलो ब्रोकोली वा हरियो सेमको साथमा पकाएको पकाएको चावल वा नूडल संग सेवा गर्नुहोस्।
* माटबलहरू पनि पकाउन सक्छन्। गर्मी ओवन 350 एफ। प्यान मा पन्नी र केक कूलिंग रैक संग एक ठूलो राइमटेड पाक चादर या बरसात वाला पैन रेखा। मासुबलहरू रैकमा व्यवस्थित गर्नुहोस् र 35 देखि 40 मिनेटसम्म पकाउनुहोस्, जब सम्म पकाएर र राम्रो तरिकाले खारेज गरिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 488 |
| कुल मोटा | 22 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 11 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 153 मिलीग्राम |
| सोडियम | 671 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 34 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 37 g |