यो स्वादको लागि अन्तिम टर्की ब्रिन हो। यस बिरुवामा सेबको रस पोल्ट्रीको लागि मीठो स्वाद दिनुहुन्छ र टर्कीको लागि एकदम राम्रो छ। तपाईंले सस्तो सस्तो स्याउको रस किन्नुहोस् किनकि यसले महत्त्वपूर्ण हुने छैन कि तपाइँ कति खर्च गर्नुहुन्छ र तपाईं धेरै चाहिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चतुर्थ पानी
- 2 क्वेर्ट सेब रस
- 1 कप टेबल नमक वा 1 / 1/2 कप कोसर नमक
- 1/2 कप
- ब्राउन सुगर
- 10 पुरा लौटी
- 1 दालचीनी लठ्ठी
- 1 चम्मच काली मिर्च
- एक नारंगी को उत्तेजित
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो बर्तनमा नमक, चिनी र पानीको एक कोटा। एक सिम लाग्नु, नमक र चकुरसम्म पूर्णतया भंग नभएसम्म सँभालो।
- गर्मीबाट बर्तन हटाउनुहोस् र लौरी, दालचीनी लिपिहरू, मिर्चेरकन्स र नारंगी जेस्ट थप गर्नुहोस्। पूर्णतया ठंडा गर्न अनुमति दिनुहोस्, लगभग 30 देखि 40 मिनेट। बाँकी पानी (ठण्ड) र सेबको रस थप्नुहोस्। ब्रेक नभएसम्म फ्रिज गर्नुहोस्।
- एक ठूलो प्लास्टिक कन्टेनरमा पोल्ट्री राख्नुहोस्। माथिको ब्रेक माथि बढाउनुहोस्। फ्रिज पोल्ट्री फ्रिजमा 1 घण्टा प्रति पाउन्डका लागि।
- खाना पकाउनु अघि टर्कीबाट सबै ब्रेक राम्रो तरिकाले कुल्ला गर्नुहोस्। टर्कीलाई अत्यधिक मात्रामा नमकीन चिसोबाट जोगाउन अत्यावश्यक छ। थप विस्तृत व्याख्याको लागि, मेरो लेख एक टर्की ब्राइटिङमा हेर्नुहोस्।
- जबकि यो ब्रिन टर्की वा कुखुराको लागि एकदम सही छ, तपाईं यसलाई ठूलो पोर्क रेजको लागि पनि प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 42 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 7,078 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |