यदि तपाइँ फ्रोजन डाइक्विरी वा पेना कोलाडाको आनन्द लिनुहुन्छ भने, तपाई वास्तवमा यो केाना डाइक्वरीरी मनपर्छ। यो धेरै लोकप्रिय डाइक्वरी विविधता मध्ये एक हो, स्ट्राइबेरी डाइक्वरीरी को पछि दाँया र ईमानदारी देखि, यो प्रतिरोध को लागि धेरै कठिन छ।
जब यो (वा कुनै जमेको ककटेल) मिश्रण गर्दा बर्फ र फल काट्न केही सेकेन्डसम्म कम गतिमा सुरू हुन्छ, त्यसपछि यो उच्च गतिमा माथि बढ्छ जब सम्म मिश्रण हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस
- हल्का रम
- 1 चम्मच
- ट्रिपल सेकेन्ड
- 1
- केला
- 1 1/2 औंस
- कागको रस
- 1 चम्मच शुगर
- 1 कप
- कुचल बर्फ
- गार्निश:
- maraschino चेरी
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ब्लेंडरमा अवयवहरू राख्नुहोस्।
- केही सेकेन्डको लागि कम गतिमा मिश्रण गर्नुहोस् , त्यसपछि सुचारु सम्म उच्च गतिमा।
- सामग्रीलाई एक ठुलो हावाकोट ग्लासमा राख्नुहोस् ।
- मार्सचिन चेरी संग गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 347 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 10 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 57 जी |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 4 जी |