Chipotle मिर्च को मसालेदार मीठापन अन्वेषण संग सुन्दरता संग मिश्रण संग पैन ग्रेवी को थोडा किक दे जो प्याज, लहसुन र थिम संग स्वाद पनि छ। यद्यपि, यदि तपाईं चाहानुहुन्छ भने चिपपले काली मिर्च छोड्न सक्नुहुन्छ। अग्रिममा तपाईंका सबै सामग्री तयार गर्नुहोस्। यो चाँडै सँगै जान्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 बेकार पोर्क शीर्ष लीन चोप्स (1 1/2 इन्च मोटो, लगभग 8 औंस प्रत्येक)
- केहि ड्यासहरू
- कोसेसर नमक
- केहि ड्यासहरू कालो
- मरिच (ताजा मैदान)
- 1/4 चम्मच मैदान
- चिपचिले चिनी मिर्च (वा स्वाद गर्न, नोटहरू हेर्नुहोस्)
- 1 चम्मच
- जैतून का तेल
- 1 चम्मच मक्खन
- 1/2 प्याज प्याज (मिनिसिङ)
- 2 ठूलो लौंग
- लसुन (पतला मिनी)
- 1/2 कप रातो रक्सी
- 1 कप
- चिकन भाइरस
- 1 चम्मच ताजा
- थिम
- 1 कप ताजा अन्जीज (diced)
यसलाई कसरी बनाउने?
प्लास्टिक लपेटोको पानाहरू बीचको प्रत्येक पोर्क लियो काट राख्नुहोस् र 1 इन्च मोटाईमा तल पाउन्ड गर्नुहोस्। नमक, काली मिर्च, र ग्राउण्ड चिपपलको साथ सिजन।
मध्यम ऊँची उचाईमा ठूलो भारी कुखुरा बिउँनुहोस्। प्यान कोट गर्न जैतून को तेल र घुमाउनुहोस्। प्रत्येक पक्षमा सुनहरा भून सम्म सम्म नाशपाती पोर्क लिइन चोप्सहरू मात्र एक चोटि घुमाउँदछ। एक प्लटरमा हटाउनुहोस् र न्यानो राख्नुहोस्।
गर्मी घटाउनुहोस्, प्याज जोड्नुहोस् र 2 मिनेटको लागि सूट। लहसुन थप्नुहोस् र अतिरिक्त 1 मिनेटमा सुरक्षित गर्नुहोस्।
ध्यानपूर्वक रातो शराबमा राख्नु र प्यान डर्लज गर्न हलचल गर्नुहोस्, भूरी बिटहरू स्क्रैप गर्दै। 1 मिनेट पकाउनुहोस्, त्यसपछि चिकन भाइरस, थिम र अन्ज थप गर्नुहोस्। लगभग 10 मिनेटमा मध्यम तापक्रममा पकाउनुहोस्, प्रायः सँधै र अन्जीलाई मसाले सम्म चटनी चम्किलो हुन्छ।
प्यानमा पोर्क लिइन चोप्स फर्काउने कुनै पनि रस सहित प्लस मा संचित हुन्छ, र सस संग दुवै पक्ष कोट। 2 मिनेटको लागि सिम्मर
अन्जनी चटनीको साथ पोर्क लिइन चोप्सहरू सेवा गर्नुहोस्।
नोट: ग्राउण्ड चिपपल काली मिर्च सबैभन्दा ठूलो किराना पसलहरूको मसाले बिस्तारमा उपलब्ध छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 692 |
| कुल मोटा | 37 g |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 17 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 204 मिलीग्राम |
| सोडियम | 398 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 17 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 65 g |