यो एक क्लासिक सस हो जुन सबै भन्दा राम्रो ग्रीक र भुना भयो माछा राम्रो हुन्छ। यो संसारमा सबैभन्दा बहुमुखी ससहरू मध्ये एक हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप / 240 एमएल मक्खन (पिघलिएको र तातो)
- 3 अन्डा यलो
- 3 चम्मच / 30 एमएल सेतो शराब सिरका
- 1 चम्मच / 15 एमएल प्याज (पतला कटाई)
- 1 चम्मच / 5 मिलीलीटर ताजा जमीन कालो मिर्च
- 1 चम्मच / 5 एमएल सुखाने का ट्रागगन
यसलाई कसरी बनाउने?
1. एक प्याज प्यान मा प्याज, सिरका, टरागगन र काली मिर्च र एक उबाल ल्याउन। 1-2 चम्मच तरल घटाउनुहोस्। निरन्तर हलचल। स्टोभबाट हटाउनुहोस् र ठिकौं।
एक ब्लेंडरमा अण्डा र ठुलो मिश्रण राख्नुहोस्। लगभग 1 मिनेटको लागि प्रशोधन गर्नुहोस् वा पूर्णतया मिश्रण सम्म। मक्खन पिउने। ब्लेन्डर लाई उच्च गर्नुहोस् र धीरज मक्खन थप्नुहोस्। धेरै सुत्न सुरु गर्नुहोस्।
3. तुरुन्त सेवा गर्नुहोस्। यो एक मुश्किल चटनी हुन सक्छ त्यसैले ढिलो हुन र यसलाई सावधानीपूर्वक हेरौं।
तपाईं मक्खन जोडेर चट्याउनु मोटो हुनेछ। चिसो ठोलो पछि मिल्दो पछि नछोड्नुहोस् किनभने यो अलग हुनेछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 59 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 35 मिलीग्राम |
| सोडियम | 8 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 0 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |