यो एक किशोरावस्था को अचार संग एक लैब नुस्खा को क्लासिक rotisserie पैर छ कि एक क्लासिक मुख्य डिश को स्वाद जोडछन। अचम्म र तैयारी परिणाम एक उत्तम, बेकार भेड़ को पैर मा पारिवारिक सभाहरु या छुट्टी को उत्सव को लागि महान छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- भेडा को 1 बेकार पैर
- 1 कप जैतून का तेल
- 1 कप सेतो सिरका
- 3 चम्मच balsamic सिरका
- 1/2 कप नींबू काली
- 6 लसुन को लौह
- 1/4 कप ताजा अजवा (कटाई)
- 2 चम्मच नुन
- 1 1/2 चम्मच
- paprika
- 1 चम्मच धनिया पाउडर
यसलाई कसरी बनाउने?
- भेडाको खुट्टाबाट थप चामल काट्नुहोस्। भेडामा छवटा गहिरो छेद बनाउनुहोस् र प्रत्येक छेदमा लहसुनको एक खुट्टा लुगा घुसाउनुहोस्। यसलाई कोठाको तापमानसम्म पुग्न अनुमति दिनको लागि सेट गर्नुहोस्।
- ठूला गिलास वा प्लास्टिक कटोरामा अन्य सामग्री मिलाउनुहोस्। ठूलो चश्मे डिशमा बेकार भेडाको टाँस्नुहोस्। माथिल्लो अन्नको माथिल्लो चोटी माथि राख्नुहोस्, पक्का बनाउनु पर्छ भेला राम्रो लेपित। बर्खास्त गर्न को लागी अर्को आधा आरक्षित गर्नुहोस्। 6 देखि 12 घण्टाको लागि प्लास्टिक लपेटो र रेफ्रिजरेटरमा राख्नुहोस्, हरेक घण्टा वा यति बढि।
- Preheat Grill। रोमिसरी स्किवरमा भेडा राख्नुहोस् र यसलाई ग्रिलमा राख्नुहोस्। तापमानमा कम गर्न घटाउनुहोस्। 2 घण्टाको लागि कुक राख्नुहोस्, प्रत्येक अर्ध घण्टामा सुरक्षित बनाउनुहोस्।
- एकपटक भेडाको इच्छा (145 एफ देखि 160 एफ सम्म, तपाइँले यसलाई मनपर्ने वा राम्रो तरिकाले कसरी गर्ने गरी निर्भर गर्दछ), बिस्तारबाट हटाउनुहोस्, ठूलो क्यान्सर बोर्डमा राख्नुहोस् र एल्युमीनियम पन्नीको साथ ढोका ढोका। फिसिङ गर्नुअघि मासु आराम गर्न 5 देखि 7 मिनेटसम्म।
- पतली स्लाइसहरूमा काट्नुहोस्। तपाईंको मनपर्ने पक्षका साथ सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 373 |
| कुल मोटा | 34 g |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 22 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 32 मिलीग्राम |
| सोडियम | 616 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 10 जी |