लसुन रोटी बनाउन यो लसुन मक्खन प्रयोग गर्नुहोस् वा समुद्री खाना, स्टिक, माछा, वा तरकारीमा मक्खन प्रयोग गर्नुहोस्।
फ्रांसीसी वा इटालियन रोटीको लसुन रोटी बनाउन, मक्खन को आधा भाग र कुचल र मिनिड गरिएको लसुन को 2 लौंग (वा धेरै) प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप मक्खन, नरम
- 1 वा 2 ठूलो लौंग लसुन, कुचल र मिनी
यसलाई कसरी बनाउने?
- बीउ 1/2 कप मक्खन; लसुनमा मिश्रण
- लसुन रोटीको लागि रोटीमा फैलाउनुहोस् वा समुद्री खाना, माछा, वा तरकारीमा प्रयोग गर्नुहोस्।
लसुन रोटी
- लसुन मक्खन को आधा एक नुस्खा बनाउनुहोस्, तर कुचल लसुन को 2 देखि 4 लौने को उपयोग गर्नुहोस। लगभग 3 मिनेटको लागि मध्यम-कम तापक्रममा ससनीमा मक्खन र लसुन हटाउनुहोस्।
- एक ठूलो ढोकाको टुक्रा रोटी रोटीमा आधामा र एक पाना पानामा राख्नुहोस्, माथि काट्नुहोस्। ब्रोइलर अन्तर्गत रोटी राख्नुहोस् जब सम्म यो तृप्त र सुनको भूरी हो।
- जेनरिकले लसुन मक्खन मिश्रण संग रोटी ब्रश र यदि चाहेको हो भने केही कटा ताजा अजैली संग छिटो।
- यदि वांछित भएमा, लसुन मक्खनले टोस्ट रोटी ब्रश गरिसकेपछि, यसलाई ग्रेटेड पिर्मेसन पनीरका केहि चप्पलले छिटो पार्नुहोस्; ओभरको लागि 30 सेकेण्डसम्म ओभरमा रोटी फर्काउनुहोस् 1 मिनेट।
विविधताहरू
- लसुन र अजवाली मक्खन: कटा ताजा लसुनको 1/4 देखि 1/2 कपको लसुन मक्खन। लगभग 3/4 चम्मचको नुन र 1/4 चम्मच ताजा फलाम काली मिर्चको थप्नुहोस्।
- नींबू, लसुन, अजमा मक्खन: 1/3 कप कटा ताजा अजवाली, ताजा नींबूको रस को 2 चम्मच, केशेर नमकको 1 चम्मच र कालो कालो मिर्चको 1/4 चम्मच संग लसुन मक्खन। यदि वांछित भएमा, 1 देखि 2 वटा चम्मचको सानो मिट्ने ओटो थप्नुहोस्।
- आधा अतिरिक्त कुंवारी जैतून का तेल र आधा मक्खन प्रयोग गर्नुहोस्; कुचल लसुन संग हरायो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 127 |
| कुल मोटा | 12 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 31 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |