आफ्नो घर बनाएको फल इन्फ्लुनेन्ट दाखिला बनाउन पहिलो पटक भन्दा सजिलो छ। वास्तवमा, यो सबै तीन सामग्री र सानो धैर्य लाग्छ। एक कपाल को एक टुक्रा, एक राम्रो छुटकारा, र चीजको थोपा केहि टुक्राहरु या तो पीडा नहीं हुनेछ।
भण्डार-खरीदा फल-पोषित सिरकाहरू प्रायः पकाएको स्वाद र मोटो स्थिरता हुन्छन् किनभने पकाएको फल धेरै उत्पादकहरूले प्रयोग गर्छन्। तर यो स्ट्रबबेरी सिरका नुस्खाले तातो स्ट्रबबेरी र कुरकुरा सेतो दाखरस सिरका प्रयोग गर्दछ, हल्का, चौंरी सिरका बनाउन।
फलफूल, सलाद, वा एक vinaigrette मा आफ्नो स्ट्रबेरी दूषित सिरका प्रयोग गर्नुहोस्। हामी यसलाई बेबी पालक, ताजा स्ट्रबेरी, टोस्टड بادाम, बकरी पनीर र ताजा तुलसीको ताजा गर्मीको सलादमा ड्रेसिंगको रूपमा प्रयोग गरिरहन्छौं।
वा भान्सा मोजाजरेल, ताजा टमाटर, र एक मोड़को थोडाको लागि तुलसीको पारंपरिक Caprese सलादमा प्रयास गर्नुहोस्। उत्तम भाग? यो स्ट्रबबेरी सिरका एक अँध्यारो, ठुलो ठाउँमा अनिश्चिततामा रहन्छ, त्यसैले तपाइँ सबै वर्षको ताजा गर्मीको स्ट्रिबेरीको स्वाद हुन सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पिन्ट स्ट्रबबेरी (धोए, हल्लाएको, र कटाई)
- 2 कप सिरका (सेतो वाइन *)
- 2 चम्मचौं शताब्दी
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक मध्यम आकारको कटोरामा, स्ट्रबबेरी, सिरका, र चिनी सँगसँगै हलचल।
- मिश्रण स्ट्यान्ड, कवर 2 कोठाको लागि कोठाको तापमानमा राख्नुहोस्।
- दुई दिन पछि, स्ट्रब्रेरीलाई स्प्टेड स्पाउको साथ लिनुहोस् र सिरकालाई राम्रो कचौरामा टाँस्न र निस्कने पनीरलोथ ट्रिपल मोटाईको साथमा क्यान्सर रोक्नुहोस्।
- तनावपूर्ण सिरका को बोतलमा टेक-फिटिंग ढिलाइको साथ ट्रांसफर गर्नुहोस् र यसलाई सलाद ड्रेसिंग र मरिनाडेसमा प्रयोग गर्नुहोस्।
यो ताजा र फल स्ट्रबेरी सेतो शराब सिरका अन्धकार, शांत स्थान अनिश्चितकालमा रहन्छ।
Recipe स्रोत: सर्वश्रेष्ठ को Gourmet: 1 99 0 संस्करण (कन्डे नस्ट / रैंडम हाउस) .अनुमति संग लिखित।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 75 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 7 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |