स्टिकको लागि यो हल्का मोरक्कन अन्न प्रयोग गर्दा जिलिङ्ग, ब्रोलिङ वा एक ग्रिल प्यानमा खाना पकाउँदा प्रयोग गर्न सकिन्छ। टेन्ड्लोलोन काट्ने स्वाद थप्न वा प्रयोग गर्न प्रयास गर्नुहोस्, सरलोइन वा फ्लैंक स्टिकहरू निविदा गर्न। जैतून का तेल र नींबूको रस को मात्रा डबल गर्नुहोस् यदि तपाईं पर्याप्त चकलेट चाहानुहुन्छ एक चटनीको रूपमा सेवा गर्न।
मासु खाएर खाना खाएर 6 घण्टा सम्म अनुमति दिनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 किलो (2 पाउन्ड 3 औंस) स्टेक
- 2 लसुन को लौरो, दबाया वा धेरै पतला कटा
- 1 1/2 चम्मच नुन
- 2 चम्मच
- cumin
- 1 चम्मच पेपर
- 1/2 चम्मच अदरक
- 1/4 चम्मच काली मिर्च, या अधिक स्वाद
- 1/8 चम्मच केनी मिर्च
- 2 चप्पलले ताजा अजैली कटायो
- 2 चम्मच नींबू रस
- 2 चम्मच जैतून का तेल
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक कटोरा मा एक साथ सबै अचार सामाग्री को मिश्रण र मासु जोड, अचार को प्रत्येक स्टेक समान समान कोटिंग छ सुनिश्चित गर्न को लागि हलचल।
- 4 देखि 6 घण्टाको लागि आवरण र प्रशोधन गर्नुहोस्।
- ग्रिल, बिरुवा, वा स्टिकहरू पिरोल्नको लागि उच्च गर्मीको साथ पछाडि पकाउनुहोस्, तपाईंको इच्छित दान सम्म पुग्न एक पटक घुमाउनुहोस्।
- स्टेकहरू सेवा गर्नु अघि धेरै मिनेट बस्न अनुमति दिनुहोस्।
सुझाव
यदि तपाइँ चटनी बनाउनको लागि जैतूनको तेल र नींबूको रस बढाएको छ भने अचामण र रिजर्भेसनलाई सानो साउसेपमा पठाउनुहोस्।
पकाएको स्टिकहरूमा पिरोल्न अघि 5 देखि 10 मिनेटको लागि मज्जा लिनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 341 |
| कुल मोटा | 18 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 9 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 111 मिलीग्राम |
| सोडियम | 550 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 37 g |