रक्त सुन्तला Sangria सही सर्दियों समय संगिया छ! सांग्रिया तपाईंको सर्दिया पार्टी बम्पिन प्राप्त गर्ने स्वादिष्ट तरीका हो। यो सजिलै तल जान्छ र ग्रीष्मका दिनहरूमा हराएको स्वाद।
यो डिसेम्बर हो, जुन रक्त सुन्न सत्र सिजन हुन्छ! तिनीहरू राम्ररी रङका रूपमा रेश्रो रस्पबेरीको भित्र र स्वादमा रंगीन हुन्छन्। उनीहरूले राम्रोसँग राम्ररी शराबको प्रशंसा गर्छन् र पूर्णतया सुन्दर व्यक्ति हुन्।
यदि तपाईं रक्त संतरण पत्ता लगाउन सक्नुहुन्न भने यो सांग्रियािया नियमित रूपले नियमित संतरेखा, टंगेलोस, वा क्यारा क्यारा सुन्तलासँग बनाइन्छ। तपाईं अन्य रस र शराबहरूमा पनि स्थानान्तरण गर्न सक्नुहुनेछ। चेम्बार्ड थप्न अचम्म लाग्यो। मैले पनि केही स्वादिष्ट लिङ्गोनबेरीको रस, अनार रस, वा कालो कर्णुवाको रस प्रशंसा पाएकी थिएँ। यदि तपाईं साहसी महसुस गर्दै हुनुहुन्छ भने केही दालचीनी ढोकाहरूमा टस!
अब यो सागरिया बस्छ, राम्रो यो स्वाद हुनेछ, तर यसको मतलब यो पेय बस्न पर्छ। यो सेवा भन्दा पहिले सँगै मिश्रित हुन सक्छ र अझै पनि अचम्मको स्वाद हुनेछ! तर त्यो उल्टो फल, tho।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1.5 लाल रात को एल बोतल (Pinot Noir, केबर्नसेट सोवेजनन, Shiraz, Merlot, या Zinfandel)
- 1/2 कप ट्रिपल सेकेन्ड (वा अन्य सिट्रस रक्सी)
- 1/2 कप वोडा
- 4 रगत सुन्तला (रसयुक्त, वा नियमित सुगन्धित)
- 2 सेब (कटाई)
- 1 रक्त नारंगी (कटाई)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ट्रिपल सेकेन्ड, सुन्तलाको रस, र वोदका साथमा ठूलो पिचलरमा मिलाउनुहोस्।
- फल थप्नुहोस् र रातोरात वा कम से कम एक घन्टाको लागि बस्नुहोस्। फलले केही शराबहरू उठाउनेछ र फल स्वादले अल्कोहल बढी स्वाद दिन्छ।
- मिश्रणमा रातो शराब थप्नुहोस् र यदि सम्भव भए अर्को घण्टा सेट गरौं। यदि अतिरिक्त फल गार्निश संग काम गर्दैन! पिचको साथ ब्रेक समावेश गर्नुहोस् ताकि मेहमान फलफूल गर्न सक्दछ!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 105 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |