निविदा र स्वादिष्ट छोटो पसलहरू एप्पल साइडरमा ओवन-ब्रेस्टेड छन् र जडी बूटीहरू, गाजर र कटा सब्जियोंका साथ गोमाको भाँडा।
मासु कम पसलहरू ओवन-ब्रेस्ड बिस्तारै हुन्छन् र त्यसपछि भित्तामा सब्जीहरू थपिन्छन्। यसले मसला वा उकालो आलु संग एक उत्कृष्ट भोजन बनाउँछ। गाजर संग आलुमा आलु थप्नुहोस् वा एक diced रटाबागा जोड्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 देखि 4 पाउन्ड छोटो रिब्स (3 इन्च टुक्रामा काट्नुहोस्)
- 2 वा 3 ड्यासहरू कोसर नमक
- 2 वा 3 ड्यास मरिच (ताजा मैदान)
- 1/2 प्याला सबै उद्देश्यको आटा
- 2 चम्मच सब्जी तेल
- 2 कप सेब साइडर (वा अनलिंक सेब रस)
- 1/1 कप प्याज बीउ शोर
- 1 चम्मच रस (सूखे पात)
- 1/2 चम्मच थिम (सूखे)
- 1 ठूलो प्याज (काटा कटा)
- 1 लौह लसुन (मिनिसिङ)
- 1 मध्यम प्याज (कटाई)
- 1 कप बाल गाजर
- 1 कप कटाई कोटरी
- गार्निश: अजमोद
यसलाई कसरी बनाउने?
- तापक्रम ओभर 300 एफ सम्म
- नमक र काली मिर्चले रिब्ब आटा संग टस
- तेल हटाउनुहोस् एक बरसात प्यान वा ठूलो ओवन-सुरक्षित स्किलेटमा वा डच ओवन मध्यम गर्मीमा। 1 तहमा छोटो छोटो बियर थप्नुहोस्। कुक, सबै पक्षहरू राम्ररी नराम्रो बन्दै गयो। स्याउ साइडर, बीफ श्वेत, जडी बूटी, कटा प्याज र लसुन थप्नुहोस्। एक फोडा ल्याउनुहोस्।
- 3 1/2 घण्टाको लागि छोटो पट्टिको लागि पिक राख्नुहोस्। प्यानबाट छोटो रिब्बहरू हटाउनुहोस् र भाइरस ठूलो ठूलो साउसेन वा डच ओवनमा थिच्नुहोस्। थप मोटो बन्द गर्नुहोस्; बिस्तारै उज्यालोमा ल्याइदिनुहोस्, त्यसपछि तापक्रममा तापक्रम घटाउनुहोस् र 5 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्।
- बाँकी प्याज, अजमेर, र गाजरमा गाजर थप्नुहोस्। कवर गर्नुहोस् र लगभग 20 मिनेटको लागि मध्यम तापक्रममा पकाउनुहोस्, वा जब सब्जहरू निविदा हुन्छन्।
- शरिरमा छोटो छोटो रिजर्भ र गर्मीको माध्यमबाट फर्कनुहोस्।
- अजय संग सेवा गर्न को लागि गार्निश।
तपाईं पनि मन पर्छ
स्लो कुकरको लागि सब्जिहरु संग सुनौलो छोटो रिबन
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1647 |
| कुल मोटा | 115 जी |
| पागलिएको बोसो | 47 g |
| असंतृप्त फैट | 56 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 353 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,014 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 51 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 101 g |