एक साँच्चै राम्रो स्टिक मात्र एक गर्म ग्रिल, केही मक्खन, र नुन र काली मिर्च चाहिन्छ। त्यो हो! ग्रील्ड रिबाइ स्टिकहरू मेरो मनपर्ने तरिका हो जुन मासुको राम्रो भाग पकाउँछ।
के तपाईंसँग ग्याँस वा चारकोल ग्रिल छ भने, यसको साथ आए निर्देशनहरू पालना गर्न निश्चित हुनुहोस्। सबै ग्रिलहरू एकदम फरक हुन्छन्, र सबैले फरक फरक पार्छन्। स्टिकमा आँखा राख्नुहोस् किनभने यो स्टिक सेवा गर्नु अघि विश्वसनीय भरोसा मासु थर्मामीटर संग अन्तिम आन्तरिक तापमान परीक्षण गर्न सम्झनुहोस्।
अनि स्टिकहरू सधैँ केही समय पछि बस्नु पर्छ जब उनि ग्रस्त हुनुहोस् र तपाईले खाना खान सक्नु हुन्छ। यसले मासुको मासुमा रस को अनुमति दिन्छ ताकि हरेक काटन रसदार र नम हो।
तपाईं पनि चाहानुहुन्छ आफ्नो स्टिक सिजन गर्न सक्नुहुन्छ। म सधैं सबै भन्दा राम्रो स्टक किन्न सक्छु कि म यो खर्च गर्न सक्दछु सबैलाई आवश्यक छ केहि नमक र काली मिर्च। तर तपाईं चाहानुहुन्छ भने मसाले, वा स्टिक सॉस, वा सादा पुरानो क्याचअप थप्न सक्नुहुन्छ।
यो स्टिक एक राम्रो हरियो सलाद , केहि ग्रील्ड आलु या मीठो मकई , र एक महान ग्रीष्मकालीन भोजन को लागि केहि grilled veggies संग सेवा।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 बेकार रिबन स्टीकहरू
- 1 चम्मच नमक
- 1/8 चम्मच मिर्च
- 1/4 कप मक्खन, टुक्राहरूमा काट्नुहोस्
यसलाई कसरी बनाउने?
ग्रिल तयारी गर्नुहोस् र प्रारम्भ गर्नुहोस्। स्टिकहरू लगभग 1 घण्टाको लागि कोठाको तापमानमा उभिए, त्यसपछि नमक र काली मिर्च सँग समान छिन्।
लाइट तेलको ग्रिल रैक। स्टिकहरू ग्रिलमा राख्नुहोस् र 4 मिनेटको लागि सार्नुहोस्।
जब स्टेकहरू सजिलै ग्रिलबाट छुट्नेछन्, यो समय परिवर्तन गर्न समय हो। तिनीहरूलाई 5 9 8 मिनेट वा वांछित दानसम्मको लागि कम से कम 145 डिग्री फारेनहाउसको लागि भाषाहरू र ग्रिल प्रयोग गरेर घुमाउनुहोस्।
ग्रिलबाट स्टिकहरू हटाउनुहोस्, सफा गर्ने पोइन्टमा राख्नुहोस्, र मक्खन को केहि साथ प्रत्येक स्टेक माथि। स्टिकहरूसँग पछाडि पछाडि पछाडि राख्नुहोस् र 4 मिनेटको लागि खडा गरौं, त्यसपछि सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1090 |
| कुल मोटा | 68 g |
| पागलिएको बोसो | 29 जी |
| असंतृप्त फैट | 29 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 396 मिलीग्राम |
| सोडियम | 252 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 112 g |