ऊर्जा को संरक्षण र ओवन को बदले आफ्नो धीमी कुकर को उपयोग गरेर घर कूलर राख्नुहोस। यहाँ एक स्वादयुक्त एक बर्तन खाना हो जसले सम्पूर्ण परिवारलाई आनन्दित गर्नेछ। बिस्कुटको साथ यो आलु र सॉसेज डिश सेवा गर्नुहोस्, एक टाउको सलाद वा कटा ताजा ताजा टमाटरको साथ।
मैले डिस्किङ्गमा मसालेदार रौलिया साउसेज प्रयोग गरेको छु, तर तपाईंलाई मनपर्ने स्मोक्ड सॉसेज प्रयोग गर्न निःशुल्क महसुस गर्दछु। या पकाने मा पकाया ताजा इटालियन सॉसेज को उपयोग गर्नुहोस।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 10 मध्यम आलु (लगभग 3 पाउन्ड, लगभग 1/4 इन्च मोटाई)
- 12 देखि 16 औंस स्मोक्ड सॉसेज (जस्तै चिकन सेब सॉसेज वा एक समान सॉसेज, कटाईयो)
- वैकल्पिक: 1 ठूलो प्याज (चिसो र कटाई)
- 2 डिब्बा (लगभग 10 1/2 औंस प्रत्येक) कन्ड्सर क्रीम आलु सूप
- 3/4 कप निष्कर्षित दूध
- 1/4 चम्मच मिर्च
- 2 कप टुक्रा भयो
- ड्यास पेपरिका
यसलाई कसरी बनाउने?
- कटाई आलु, सउज, र प्याजहरू सँगसँगै 5 देखि 7-क्वार्टर सुस्त कुकरमा हाल्नुहोस्।
- ठूलो कटोरामा, दुई कोन सूप, दूध, काली मिर्च र पनीर मिलाउनुहोस्।
- धीरे सूप मिश्रण हल आलु मा। पप्रिकासँग छिटो
- 6 देखि 8 घण्टाको लागि LOW मा पकाउनुहोस् र आलु नभए सम्म निलम्बित हुन्छ, खाना पकाउने समयको माध्यमबाट लगभग एक चोटि ढोका।
6 लाई सेवा गर्दछ।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- प्याजको साथमा क्यासेरोलमा केही diced हरित घंटी काली मिर्च जोड्नुहोस्।
- क्रीम को सूप को क्रीम को सूप संग क्रीम को आटो सूप संग एक क्रीम को क्रीम को उपयोग गर्नुहोस या पकवान को दोकान को क्रीम सूप संग बनाइए।
तपाईं पनि मन पर्छ
ढिलो कुकर सुचारु संग मिश्रित बारबेक्यू बीन्स
क्रोकोपोट आलु र गोभीले स्वादयुक्त स्वाद
क्रोकपोट एप्पल सागेज प्याज र मर्मेस्ट सस संग
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 774 |
| कुल मोटा | 43 g |
| पागलिएको बोसो | 21 जी |
| असंतृप्त फैट | 14 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 124 मिलीग्राम |
| सोडियम | 9 99 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 65 g |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 34 g |