एक दालचीनी छड़ी र केहि ताजा नींबूको रस स्वाद यो सजिलो भोलि ताजा प्लम। पकाएको ह्याम वा भुइँमा पकाएको पोर्क सँगसँगै स्टिड गरिएका प्लामहरूको सेवा गर्नुहोस्, वा नाश्ता फलको रूपमा सेवा गर्नुहोस्। वा उत्कृष्ट प्लसहरूका लागि व्हाइड क्रीम वा आइसक्रीमको साथ माथि प्लमहरू माथि।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप चारा कचौरा
- 1 कप पानी
- ड्यास नमक
- 1 चम्मच
- ताजा लेमन रस
- 1 दालचीनी स्टिक
- 1 पाउन्ड ताजा पकाउने प्लम (लगभग 8 सानो वा 6 माध्यम)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक माध्यम सससेन मा, दाईदार चीनी, पानी, नमक, र नींबूको रस मिलाउनुहोस्। मिश्रणमा दालचीनी छड़ी थप्नुहोस् र निरन्तर हलचल गर्दा एक फोडा ल्याउनुहोस्।
- ढोकाहरू धोएं र तिनीहरूलाई आधामा काट्नुहोस्। पिट हटाउनुहोस्। उबलिएको सिरपमा पाम हलहरू राख्नुहोस्।
- 3 देखि 5 मिनेटको लागि पकाउन जारी राख्नुहोस्, वा जबसम्म प्लम निविदा छन्।
- गर्मीबाट हटाउनुहोस् र तिनीहरूलाई ठोक्नुहोस्। राम्रो तरिकाले हिँड्न फ्रिज गर्नुहोस्।
नाचिएको फल वा मिठाईको रूपमा सेवा गर्नुहोस् whipped टोपिंग संग।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 155 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 40 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 40 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 1 g |