बीफेटर सूअर ग्रीष्म एडिशन जिनको नरम, पुष्प स्वादले मलाई एक फल, हर्बल मोस्टलाई मनपर्ने ककटेल, जिन्जिज फ्रिजको साथ खेल्न उत्प्रेरित गर्यो।
यो नुस्खाले पाम उच्चारण गर्न लवेंडरको एक संकेत संग पमा लिकर मार्फत अनार थप्छ। यदि आवश्यक भएमा, अनार रस प्रयोग गर्न सकिन्छ र सिफोन वा अन्य सेल्टजर निर्माताबाट ताजा लिङ्गको रस र सोडा सिफारिस गरिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस जिन (
- बीफीटर सुखा ग्रीष्मकालीन संस्करण )
- 1/2 औंस
- PAMA liqueur
- 1/2 लेम (
- juiced )
- 1 चम्मच
- लेभेंडर सरल सिरप (1 बारपून)
- वैकल्पिक: 1
- अण्डा सेतो
यसलाई कसरी बनाउने?
- स्किट, रस, सिरप र अण्डा सेतो सेतो सेतो भरिएको भरिको कुकुरमा हाल्नुहोस् ।
- तीव्रतालाई हल्लाउनुहोस् (साधारण भन्दा बढी यदि यदि अन्य तत्वहरूसँग राम्रो तरिकाले मिश्रित हुन्छ भने अण्डा सेतो प्रयोग गरी प्रयोग गर्दछ)।
- बर्फ क्यूबहरू भरिएको ठुलो हाईबल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- माथि सोडा पानीको साथ।
अनारान्टिन फिनको लागि थप सुझावहरू
अण्डा वैकल्पिक हुँदा, यो पनि सिफारिश गरिएको छ। अण्डा सेतोले एक प्यारा बनावट जो कि क्लासिक फ्रि पेयहरुमा सामान्य छ र सामान्यतया पेय बिना यसको राम्रो हुन्छ, यसले बढी लुसुस ककटेल बनाउँछ।
केहि बिंदुमा, तपाईं गिन को लागि एक विकल्प खोज्नु पर्छ किनकी बेफेटर को यो बोतल केवल गर्मी को 2010 को माध्यम ले उपलब्ध हुनेछ, यसैले म सुझाव गर्दछ कि हल्के, हेंडीरिक या जीविन जस्तै जीन्स को नयाँ शैली संग। एक नरम, अनोखी प्रोफाइलको साथ कुनै पनि चीजले यहाँ चमत्कार गर्नेछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 87 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 11 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 17 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |